I v tomto roce se zúčastníme populárního turnaje v Brně, který byl nejdříve odložen z původního termínu na prosinec, aby se pak na základě lepšící se situace okolo koronaviru vrátil k původnímu termínu v červnu. Na turnaji nás budou reprezentovat tým přípravky, elévů, mladších a starších žáků.

Odjezd první skupiny přípravka, elévové, mladší žáci je ve čtvrtek 18.6., v 9:44 z Hlavního nádraží. Sraz je stanoven na 9:15 před Burger Kingem na Hlavním nádraží. 

Nominace:

Přípravka :  Černý V., Gottstein, Jiroutek, Petr, Podešva V., Podešva J.,  Šmídek, Urban, Vaňata, Švarc, Babičková, Vosková, Michálek, Filipský J.

Elévové: Veselý Ja., Beneš, Bernard, Filipský, Feix, Fučík, Hiblbauer, Hrnčíř, Jetenský,  Kubelka, Pospíšil, Stránský, Syrový, Weiser, Kapras, 

Mladší žáci: Dlouhý, Houška, Chmátal, Kapras, Kuba, Peterka, Pavelec, Pluhař, Průša, Renda, Schovánek, Stránská, Kořístková, Vašek, Bořil, Lukovics, Langer, 

Kontaktní osoba na odjezd první skupiny: Lucie Peštová 737 985 369

Odjezd druhé skupiny starší žáci je ve čtvrtek 18.6., ve 13:44 z Hlavního nádraží. Sraz je stanoven na 13:15 před Burger Kingem na Hlavním nádraží. 

Starší žáci: Blecha, Češner, Feix, Fritz, Eichler, Gere, Jánský, Jiřička, Kulvajt, Langhammer, Málek, Snížek, Horčík, Gross, Kallup, Kapras, Šach, Trepera, Novák M. 

Kontaktní osoba na odjezd druhé skupiny: Milan Hort 603 907 661

Doporučujeme sebou mít peníze na jídlo. V ceně je zahrnuta pouze snídaně, kopii kartičky pojištěnce, kterou společně s prohlášením o bezinfekčnosti (obdržíte mailem) odevzdáte na srazu trenérovi dané kategorie. Roušku, oblečení na zápasy (přípravka tréninkové triko, zbytek kategorií dres), oblečení na ven. Dětem dát tolik věcí, které jsou schopné unést. Spíme na kolejích VUT (Purkyňova 93), takže není potřeba spacák.