Nejprve začněme týmem juniorů, který dokázal v první lize juniorů vybojovat celké páté místo. Hluché pasáže střídaly ty výborné, a proto kluci museli toto umístění přijmout. Po posledním kole základní části nastalo losování, kde si nás vybral náš lokální rival Black Angels. S tímto celkem jsme v této sezóně sehráli dva pěkné zápasy v kvalifikaci o KB ligu juniorů. Ani jeden bohužel nevyšel v náš prospěch, ale kluci předvedli parádní zápasy. Je jasné, že družstvo Black Angels jde do utkání jako favorit, ale všichni víme, že ve vyřazovacích soubojích často rozhodují maličkosti, proto neváhejte a doražte do ČakoArény. Předkolo se hraje na dva vítězné zápasy, v sobotu budou kluci hosté a v neděli domácí.

K utkání jsme vyzpovídali i juniorského lodivoda Vladimíra Jambora: "Od série s Black Angels očekávám boj o každý metr ČakoArény. Soupeř do ní vstupuje jako favorit, ale my nedáme nic zadarmo a uděláme vše pro úspěch našich barev. Věřím, že nám fanoušci vytvoří domácí prostředí a poženou nás k vítězství v sérii!"


Muži po posledním nervydrásajícím utkání s Všestary věděli, že půjdou do vyřazovacích zápasů z prvního místa bez ohledu na soupeře za nimi. Předem daný los určil pro náš celek třetí postupující tým z Divize A, což byly Florbal Teplice. Soupeře jsme nikdy neviděli hrát, proto jsme se vypravili na jejich poslední utkání, kde sehráli před pěknou kulisou lokální derby proti DDM Dynamo Teplice a dokázali ho zcela jednoznačně vyhrát. My věříme, že jsme dostatečně připraveni uspět a budeme rádi, když budete naše zápasy hojně navštěvovat, bez Vás bychom byli poloviční. Série play-up se hraje letos nově na tři vítězná utkání, kdy vítěze bude čekal další finálové kolo, kde narazí na dvojici FBC DDM Kati Kadaň nebo FBC Panthers Liberec. 

K mikrofonu jsme si zavolali Davida Vorlíčka"Dá se očekávat divácky atraktivní a dramatický florbal. Čekám, že série bude vyrovnaná, fair play z obou stran a kvalita zápasů bude na dobré úrovni, neboť oba týmy hrají dobrý florbal. Střetne se zde zkušenost proti dravému mládí a rozhodovat bude aktuální forma. Roli favorita díky umístění v tabulce bereme a uvědomujeme."

JÍZDNÍ ŘÁD