Pekelná atmosféra, atraktivní florbal a velký počet gólů. Takové je očekávané menu víkendových utkání v Kadani. Prague Tigers zajíždí do města Katů s vědomím, že už pouze dvě výhry je dělí od vysněného postupu. Čeká je ale těžká práce. Jejich soupeř se totiž o minulém víkendu poučil z prvního zápasu a opanoval druhý duel. Doma tak bude chtít rovněž rozhodnout celou sérii. Dopředu ho navíc požene početné publikum.

„Když jsem se byl v Kadani naposledy podívat na utkání se Slavií, které Kati vyhráli, tak návštěva byla sice velká, ale zase to tam tolik nebouřilo. Každopádně si myslím, že bude vyprodáno a kluci budou mít pěkné vzpomínky. Na takové zápasy se těší každý z hráčů i trenérů. Snad přijede i někdo z Prahy a zafandí nám,“ říká trenér Tomáš Večeřa.

Těžko říct, zda atmosféra, soupeřovo domácí prostředí či narvaná hala, která bude hnát domácí dopředu, dolehne na Prague Tigers či nikoliv. „Tlak necítíme, série je vyrovnaná a oba soupeři se můžou kdykoliv porazit, což nám ukázal minulý víkend. Bude to boj o každý metr a budou rozhodovat detaily a nastavení v makovicích,“ tuší Večeřa

Třetí sobotní bitva přiblíží vítěze na jedinou výhru od postupu k vysněné Národní lize. S vědomím, že kromě na hřišti, musí Tigers bojovat i s velikou marodkou, by byli rádi klidně i za bod. „Věřím, že minimálně jeden v Kadani uhrajeme. Snad si kluci uvědomili, že se hraje o hodně a není možné opakovat nedělní výkon. Před zápasem se nahecujeme a budeme chtít navázat na dobré výkony, které jsme podávali v předchozí sérii proti Slavii za stavu 0:2 na zápasy,“ burcuje Večeřa.

V týdnu si realizační tým vyříkal s hráči věci, které byly špatně v nedělním utkání a v sobotu by tak měli předvést výrazně lepší výkon. „Za trenérský štáb věříme, že jsou kluci nohama pevně na zemi a v sobotu budeme hladovější,“ podotýká kouč. Třetí utkání finálové série začíná v 19 hodin, v neděli se začíná už úderem 18. hodiny. Fanoušci Tigers mohou sledovat utkání na místě v hale, textovém online přenosu nebo i prostřednictvím streamu na facebookové stránce Katů, které se Vám pokusíme přesdílet na náš facebookový profil.

Program víkendu:

2. kolo play-up

3. zápas - sobota 26. března
19:00
Kati Kadaň – Prague Tigers

4. zápas - neděle 27. března
18:00 Kati Kadaň – Prague Tigers