I když náš zápas začínal až v 9:40 sešli jsme se po osmé hodině, abychom vše připravili na první utkání toho dne od 9:00 hod. Po tom co jsme vše nachystali nám čekaní zpříjemnila návštěva z akce „Hlavně nezlobte“. Popovídali si s námi, my jim vyplnili připravený dotazník, dostali jsme upomínkové předměty a pak už byl čas připravit se na zápas. Pořádně jsme se rozcvičili a šli na si zahrát s Olympem Florbal Perseus. Bohužel díky prázdninám soupeř přijel pouze ve třech do pole a většinu zápasu logicky nebyl schopen rychlejšího pohybu. My to využili, ale ne k tomu abychom je uběhali, ale abychom se moc nenadřeli! Prostě jsme přijali soupeřovo tempo a celý zápas spíše odchodili! I tak jsme nakonec vyhráli vysokým rozdílem. Ve druhém zápase jsme narazili na Technology Florbal MB White. Tento zápas už byl v rychlém tempu. Soupeř hrál dobře a chvílemi nás i dost přehrával. Přesto jsme naopak v některých pasážích tahali za delší konec my. Prohra se mi zdá nevypovídající o průběhu utkání, ale soupeř si výhru po našich chybám sportovně vybojoval. Přesto jsem byl s nasazením kluků spokojený, vždyť jsme prohráli s budoucím vítězem turnaje. Poslední zápas o třetí místo jsme sehráli s FC Bučisem Team Black. Toto byl asi nejvyrovnanější zápas na turnaji.


Chvíli vedl soupeř, chvíli my. Prostě utkání, které mělo napětí a diváky v hale bavilo. Kluci se vyhecovali k obětavým výkonům. Zvláště bych chtěl pochválit trojici Ondřeje Vojáčka, Martina Křenka a Dominika Koulu, kteří hráli spolu. I když se gólově neprosadili, dokázali v posledních střídáních při soupeřově tlaku, pozornou obranou zabránit soupeři skórovat! I proto mají na výhře o dvaě branky svůj podíl.
Jsem moc rád, že všichni kluci měli z této výhry radost a doufám, že je opět posune kousek dále. Mám radost, že se mnou na střídačce byla jako asistentka byla Markéta Černá, naše stržka a nebála se klukům říci pár připomínek a rad. Poděkování také patří celému pořádajícímu tymu: Daně, Pavlíně, Alici a Pavlovi.

MH