Všichni fanoušci a příznivci Prague Tigers budou v budoucnu lépe identifikovatelní na halách. Nově se totiž vyjma hlasitého povzbuzování a potlesku poznají dík novým věcem pořízených v e-shopu. „Chtěli jsme zpřístupnit klubový sortiment široké členské základně, tak aby se mohla lépe identifikovat s naším oddílem,“ říká předseda klubu Bohuslav Novák. Oficiální spuštění je naplánováno na pondělí 18. ledna.

Hráči zpočátku ocení, že si budou moci dokoupit zásobu štulpen, ať už na zápasy nebo tréninky, ne které se jim určitě hodí i tréninkové triko. Ostatní ocení zejména v probíhajících zimních měsících možnost pořídit šálu nebo čepice, které je zahřejí a následně poslouží i v hale. „V první fázi zde lidé najdou převážně doplňky. Kulichy na zimu počínaje přes štulpny a láhev na pití konče. Sortiment je určený pro všechny bez rozdílu věku a pohlaví,“ upřesňuje Novák.

S postupem času se tak příznivci i členové klubu dočkají dalších položek, které budou moci nakoupit. Ty přijdou ale později. Všechny nákupy budou probíhat zatím pouze prostřednictvím bankovního převodu a zboží bude pro ně přichystáno na výdejním místě v Čakovicích. Další možností je pak možnost si pořízené suvenýry zaslat prostřednictvím České pošty. Všechny informace včetně kontaktní osoby najdou zákazníci přímo v e-shopu. Pro vstup do e-shopu využijte hlavní lištu na úvodní stránce viz.foto.