V Prague Tigers děláme florbal jinak. Doslova! Důkazem jest i spojení se značkou Under Armour z amerického Baltimoru. „Vybrali jsme si ji z toho důvodu, že oba věříme v dosažení výsledků skrz poctivou a kvalitní práci, a také abychom se diverzifikovali od ostatních klubů,“ vysvětluje důvody spojení generální manažer klubu Vladimír Jambor.

Under Armour je věhlasná značka, která podporuje sportovce v širokém spektru sportů, ale také celebrity. Jedná se například o motorsport a německého jezdce formule 1 Micka Schumachera nebo hvězdu americké NBA Stephena Curryho. „Jedná se o prvotřídní sportovní značku s globální působností. Oslovili jsme je s nabídkou spolupráce a naštěstí pro nás to vyšlo,“ těší Jambora. 

Odlišení od ostatních českých klubů bylo jedním ze základních bodů. Under Armour vyrábí nejen kvalitní oblečení pro volný čas, ale také pro trénink. Do nové sezony tak vstoupíme v novém týmovém oblečení, a ještě předtím uděláme radost i našim fanouškům. Jak? Pečlivě sledujte naše sociální sítě a vše se již brzy dozvíte!