Po sobotě, kdy zavládla velká postupová radost ve Vinohradech po výhře mužů, se o den později přesunula euforie do Nehvizd. V hale, kde převážně hrají ženy, totiž nastoupili junioři k posledním dvěma zápasům základní části. Pokud chtěli pomýšlet na postup, museli naplno bodovat, což se jim nakonec povedlo.

Nejprve narazili na Olymp. Proti Pražanům rozhodla o jejich výhře hned první třetině, kde si vybudovali třígólový náskok a následně si už vedení udržovali až do konce zápasu. Soupeř se sice dokázal dvakrát přiblížit na rozdíl jedné branky, Tigers už se ale o výhru připravit nenechali. V duelu kočkovitých šelem dokázali Tygři zkrotit Pantery až v závěrečném dějství. Do něj si přinesli vedení o dva góly, následně si ale pěti zásahy šli nekompromisně za vítězstvím a tím pádem i postupu do play-off.

Vyřazovací boje naopak skončily pro dorostence. Po dvou hektických výhrách nad Děčínem a Chomutovem se jim postavili do cesty tentokrát Bohemians a hráči v zelenobílých dresech byli už nad jejich síly. Do poloviny prvního zápasu sehráli Tigers vyrovnanou partii a drželi s favoritem krok, nicméně pak už se rozdíl mezi oběma týmy neustále zvětšoval. „Vytvořili jsme si mraky brankových příležitostí. Škoda naší koncovky. Potom jsme odpadli v hlavách a výsledek není úplně lahodící,“ mrzelo trenéra Vítta Gatnara. 


Zcela rozdílně zahrála družstva starších žáků. Zatímco A-tým si při vlastním pořádání ve třetím koši suverénně dokráčel pro postup a v cestě za triumfem udržel dvakrát čisté konto, tak rezervní tým zahrál výborně pouze úvodní zápas se Spartou. V dalších dvou duelech šel jeho výkon čím dál tím dolů a nakonec z toho bylo konečné čtvrté místo.

O víkendu plném florbalu měly vlastní program i oba týmy elévů. Oba dny se pořádalo. V sobotu v Zelenči a v neděli ve Staré Boleslavi. Zápasy byly zajímavé, pocelý víkend padlo mnoho gólů jako v utkáních mužů s Kadaní. Naštěstí jsou mladí Tigers moc šikovní a skóre bylo až na jednu sobotní remízu nakloněno tygřím týmům. V bráně se zjevil nový gólman Miki Filippi a v poli se perfektně ukázali Míla Elner a Denys Djuženko, kteří měli na turnaji premiéru.