Chcete si konečně užít bouřlivou atmosféru plné haly a hnát elitní týmy v bojích o nejvyšší příčky, zahrát si proti soupeřům, na které jen tak nenarazíte nebo nabrat nové dovednosti a přátelství? Každý si najde to své. 

Mužský elitní tým se veze na vítězné vlně a je jedním z aspirantů na postup do Národní ligy. Ačkoli mají již prvenství v základní části jisté tak stále bojují o vyrovnání divizního rekordu v počtu zápasů bez porážky ze sezony 2010/11. Završí Tygři základní část rekordem a vydrží jim fantastická forma i ve vyřazovací části? Historický úspěch je na dosah a kluci budou potřebovat vaši podporu!

Souboj o čelo tabulky 1. ligy žen bude vyrovnaný až do posledních kol, které se odehrají na venkovních hřištích. Tygřice byly dosud přemoženy pouze dvakrát a pomalu, ale jistě si brousí zuby na soupeře v play-off. A že je o co hrát! Od postupu Tygřic do 1. ligy v roce 2019 se play-off z důvodu pandemie neuskutečnilo. Nyní se svými výkony pasují mezi favority na postup. Ustojí tento tým tlak vyřazovacích bojů? Jedno je jisté. Příběh tygřic s koncem play-off neskončí. Vy se tak máte na co těšit! Přijďte tygřice hnát do boje a třeba se něco dozvíte.

S koncem školního roku a volnějším programem bude florbalového vyžití o něco méně. A jelikož chvíli neposedíme tak jsme sami připravili několik eventů a zajistili účast na těch největších turnajích v Česku. Již v březnu poprvé uspořádáme jednodenní Kids' Spring Camp mládeže, který bude nejen o florbale. Dopoledne začneme tréninkem, a poté bude děti čekat nabitý program v okolí. Co však nesmí chybět v kalendáři správného tygra je oblíbené soustředění v Rumburku nebo tradiční Prague Games. 
Abyste nic neprošvihli tak zamiřte do sekce Klubové akce. Bližší informace a registrace budeme postupně zveřejňovat v členské sekci. Do konce roku toho bude mnohem více a klubové akce budeme postupně aktualizovat.