Dlouhá vyjednávání jsou u konce! Přibližně měsíc trvající debaty skončily v pátek dopoledne, kdy se Prague Tigers dohodli s Petrem Pánkem. Do týmu přichází nejen on, ale i jeho bratr Jakub, který si vezme na starost letní přípravu na nadcházející sezónu. „Jsem nadšený, že jsme se domluvili na spolupráci. Došel jsem k závěru, že se jedná o zajímavou nabídku,“ shrnul první domy po podepsání smlouvy nový hlavní trenér A-týmu Petr Pánek.

„Vyjednávání byla dlouhá, náročná a jsem rád, že jsme se domluvili. Do divize je všeobecně těžké někoho sehnat, zvlášť v době pandemie, koronaviru,“ komentoval manažer A-týmu Tomáš Večeřa. Ten také představí nového kouče hráčům v průběhu příštího týdne, kdy dojde na schůzku, na které je zároveň seznámí s plány na nejbližší týdny.

Petr Pánek začal trenérskou kariéru v Mladé Boleslavi, kde sedm let vedl mládežnické kategorie, následně jeho kroky vedly do mužské Národní ligy v rámci ročního působení v Turnově a posledních pět sezón vedl prvoligové Karlovy Vary. Nyní je před ním nová výzva. Dostat Prague Tigers do kýžené vyšší soutěže. Smlouvu podepsal na rok s následnou opcí.