Vojto, vracíš se delší odmlce tam, kde to vše začalo. Co rozhodlo pro tvůj návrat z Tatranu?
VP:
V první řadě jsem potřeboval změnu, protože jsem v Tatranu působil dlouhých šest let. Dalším důvodem bylo herní vytížení, které by nebylo tak velké jako tady v Tigers. Chci se i nadále zlepšovat, být platným hráčem, ale bez pořádné herní praxe by to nešlo.

Poslední rok si laboroval se zraněním, rehabilitace probíhala vcelku dlouho. Už máš vše za sebou? 
VP:
Ano, byl jsem na druhé operaci s přetrhanými vazy v kotníku. Jelikož jsem minulou regeneraci a veškeré rehabilitace uspěchal a zranění se mi udělalo znovu, tak jsem musel teď rok a půl kousnout bez florbalu, abych vše pořádně doléčil. Jinak ano, mám vše za sebou a v červenci nastupuji do letní přípravy.

Muži se netají ambicemi na postup do NFL, jak se těšíš na novou výzvu? 
VP:
Určitě se moc těším. Dost jsem klukům věřil už minulou sezónu, že se dostanou do NFL, jelikož jsem viděl jejich sílu a hlavně ambice k tomu NFL hrát. Každopádně příští sezonu si jdeme pro postup a pro mě to zároveň bude výzva hrát proti mužům.

Co by si vzkazal našim mladým nadějím i fanouškům, kteří nás začali mohutně podporovat?
VP:
Chci vzkázat, že pro tento tým se pokusím být co největší podporou, jak na hřišti, tak mimo něj, a pokusím se co nejvíce pomoct k postupu do NFL. Zároveň chci říct, že takovou podporu, co nám dávají naši fanoušci, je neskutečná. To nás žene vpřed v nějakých vypjatých zápasech. JDEME SI PRO NFL!!!

Ať se daří Vojto!