Začátek utkání vyšel lépe soupeři z Kunratic, který udeřil hned po dvaceti sekundách od úvodního vhazování. Nutno podotknout, že tygři jim situaci značně usnadnili svou nepřílišnou komunikací a špatnými bloky proti střelám domácích. Po úvodním tlaku domácího Startu se otrkal i útok tygrů, kdy Čeněk Kašpar vyrovnal o dvě minuty později do šibenice. Do konce třetiny se ještě za tygry dokázali trefit Dominik Vorlíček po souhře s Martinem Bouškem a také Filip Tlapa, který v oslabení trefil nad nohu na 2:3! Bohužel vedení dlouho nevydrželo, protože minutu před koncem se za bezmocného Hlavu trefil domácí Jabůrek.

Druhá třetina byla celá v režii Tigers, domácí tým nevěděl, kde mu hlava stojí. Výrazně tedy asi zabral přestávkový program v šatně. Na domácí branku se valil útok za útokem a Hartman měl plné ruce práce. Padlo mnoho pohledných branek, které znamenaly pohodlný brankový polštář 9:3. Jmenovitě se dokázali trefit opět Dominik Vorlíček, Andrej Svatoš, 2x Filip Rulíšek, 2x Martin Boušek.

Ve třetím dějství se utkání víceméně dohrávalo, tygři drželi balonek na svých hokejkách a vyčkávali na protiútok. První branka ve třetí třetině padla z hole Filipa Rulíška, který tak využil přesilovou hru. Poté bohužel přišel dvouminutový výpadek, kdy se dokázal dvakrát trefit domácí celek. Konečnou tečku za tímto utkáním udělal Tomáše Ureš, který si vyměnil balonek s Miloslavem Stránským a poslal dalekonosnou ránu do šibenice za bezmocného Hartmana.

Komentář trenéra hostí - David Vorlíček: Hezké, rychlé utkání, které jsme rozhodli ve druhé třetině a jsem rád, že jsme udělali další krůček k našemu cíi. Děkuji soupeři za utkání.
Komentář trenéra domácích - David Podhárský: Dnes jsme byli většinu zápasu o krok pozadu a zaslouženě jsme prohráli.

Start98 Praha-Kunratice B - Prague Tigers 5:11

branky: 1. Jiří Petr, 4. Štěpán Jabůrek, 19. Štěpán Jabůrek, 49. Josef Tůma, 51. Martin Brhlík - 3. Čeněk Kašpar, 7. Dominik Vorlíček, 14. Filip Tlapa, 21. Dominik Vorlíček, 22. Andrej Svatoš, 26. Martin Boušek, 30. Filip Rulíšek, 36. Martin Boušek, 40. Filip Rulíšek, 41. Filip Rulíšek, 54. Tomáš Ureš; rozhodčí: Václav Killar - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Jan Hartman 22 - Tomáš Hlava 20; po třetinách: 3:3, 0:6, 2:2