Šimone, diváci už Tě mohli vidět v dresu Prague Tigers v minulém ročníku, kde si patřil mezi základní pilíře obranného valu, jak k tomuto spojení vůbec došlo?
ŠF: Nápad na hostování vzešel na konci letní přípravy po domluvě s trenéry v Tatranu. Jednou z možností bylo právě hostování v Tigers. Pro mě to byla jasná volba, jednak protože je tým z Prahy a také jsem tu některé kluky už znal.

Hostování z Tatranu Střešovice měníš po uplynulém ročníku v přestup. Co rozhodovalo v tom, že pokračuješ v našem dresu?
ŠF: Určitě kolektiv. Kluci mě vzali velmi dobře za což jsem straně rád a vážím si toho. Na tréninkách byla sranda a dobrá nálada i když to třeba bylo po prohraném zápase. Dále je to touha se dostat s týmem do NFL. Minulou sezónu se to kvůli pandemii nepovedlo. Právě to, jak jsme byli blízko mě motivuje pokračovat v Tigers.

Jaké osobní cíle si dáváš před nadcházející sezónou?
ŠF: Určitě zůstat zdravý, podávat konzistentní a kvalitní výkony, címž bych chtěl pomoci týmu do NFL. Jsem přesvědčen, že na to máme!

Chtěl by si něco vzkázat našim skvělým fanouškům, kteří na Vás v minulém ročníku opět začali chodit a při playoff hnali dopředu?
ŠF: V první řadě bych jim chtěl poděkovat za minulou sezónu. Nejradši vzpomínám na zápas v Teplicích, kde vytvořili skvělou atmosféru. Věřím, že budou chodit i nadcházející sezónu a bude jich ještě víc.