Mladší Tygři - tedy děti od šesti let až po ročníky 2008 včetně - se od 30.7. do 5.8. vydají již po devatenácté do nejsevernější části České Republiky. Areál Sportlife Centrum, který se nachází poblíž  oblasti Českého Švýcarska, nabízí vše, co pro kvalitní soustředění potřebujeme. “Pár kroků od sebe se nachází ubytování, vnitřní sportoviště, ale i to venkovní. S dětmi tak máme možnost se po florbalové průpravě věnovat i jiným činnostem a užít si tak plno zábavy.” zdůrazňuje šéftrenér mládeže Roman Janeba. 

Starší, ostřílenější Tygři však zamíří pilovat své dovednosti před novou sezonou do jiné oblasti. V Kutné Hoře, která se v poslední době stala velmi oblíbenou destinací mnoha florbalových týmů, stráví týden od 13.8. do 19.8. “Narozdíl od mladší mládeže už je zde potřeba komplexnější sportovní přípravy. Našim hráčům proto chceme poskytnout nejlepší možné podmínky. V Kutné Hoře máme k dispozici moderní zázemí, které je využíváno i reprezentačními týmy.” dodává generální manažer a trenér ženského A-týmu Vladimír Jambor. 

Registrovat se můžete již nyní v členské sekci! Tam najdete všechny potřebné informace jako konkrétní termín, kde budeme ubytováni či seznam doporučeného vybavení. Ačkoli chceme přivítat co nejvíce tygrů tak počet účastníků je z důvodů kapacity ubytování omezen. Proto s přihlášením neváhejte a registrujte se co nejdříve! Těšíme se na Vás.

Nejste ještě naším členem a rádi byste se jím stali? Kontaktuje Lucii Köhlerovou na lucie@praguetigers.cz nebo telefonním čísle 731 911 103 a určitě něco vymyslíme.