Základna Prague Tigers se rozšiřuje o další členy, díky tomu, že se po celé září úspěšně zorganizovaly nábory v Praze a přilehlém okolí. V návaznosti na ně se podařilo navázat spolupráci hned se sedmi základními školami, kde od října probíhají kroužky florbalu vedené trenéry z Prague Tigers pro téměř dvě stovky nadšených dětí. "Jsme velice hrdí na to, že se nám podařilo ve spolupráci s místními školami rozhýbat nemalý počet dětí. Největší odměnou pro naše trenéry jsou nadšené a spokojené děti, které si opravdu každý trénink užívají plnými doušky," těší generálního manažera Vladimíra jambora.

V průběhu sezóny se můžou příznivci Prague Tigers těšit na další projekty. Pro jejich členy chystá vedení například workshopy pro děti a jejich rodiče. Pro účastníky kroužků je v plánu turnaj, kde změří síly mezi sebou. Dál se rýsují tréninky navíc, florbalové kempy pro nováčky, sociální projekty potřebným nebo například speciální tréninkové jednotky pro gólmany, které má na starosti Tomáš Fibiger – kouč dvojnásobných mistrů světa mezi juniory a mnoho dalšího. Výše zmíněné akce budou zorganizovány v nadcházejících měsících.

Nejbližší projekt, který chystáme je plánovaný na 28.10., v Čakovicích. Welcome camp je určen pro všechny nováčky v našem oddíle. Těšit se můžete na bohatý sportovní program pod vedením zkušených trenérů, kteří už se nemohou dočkat natěšených dětí. Přihlašovat se můžete přes členskou sekci.