Jak se hrálo v Kutné Hoře v dresu soupeře?
Nehrálo se mi příliš dobře, což nebylo halou nebo soupeřem, ale spíše mou aktuální formou. Bylo ale příjemné jet na zápas z domova do města, které tak dobře znám.

Ve třetí třetině jsi zápas sledovala pouze ze střídačky. Bylo to tedy dáno tvou výkonností nebo z rozhodnutí trenérů kvůli změně strategie?
Ano ano, třetí třetinu jsem odpočívala a fandila na střídačce. Trenéři si chtěli vyzkoušet nějaké další možnosti

Před zápasem jsi říkala, že se pokusíš zlanařit kamarády a spolužáky, aby se přišli podívat. Tak jak se zadařilo v tomhle směru?
Ti, kteří měli přijít, využili krásného víkendového dne ještě k posledním výletům a grilovačkám. Příště nám bude muset větší fanouškovskou základnu zajistit i počasí! Ale rodiče byli. (směje se)

A co říkali na zápas a na tvůj výkon?
Ten oni obvykle nekomentují (směje se), vždycky si ověřují zda tam byly hráčky, které už znají a ptají se, proč nebyly ty, které chybí (Pavlína Nejedlá). Jinak se jim ale zápas líbil, padlo hodně gólů. A samozřejmě se pak ptají i na nové tváře, kdo to je, odkud je.

Takže jim vlastně děláš průvodce týmem Prague Tigers?
No jasně! Však v tom týmovém sportu je to taky nakonec hodně o lidech.

Vraťme se zpět k zápasu a vlastně i víkendu. Oba duely jste zvládly solidně do obrany a celkem s přehledem jste zvítězily nad těžšími protivníky v soutěži. Co to o vás a vašich výkonech vypovídá?
Myslím, že když se dostatečně zkoncentrujeme, tak dokážeme podat krásný výkon. Předchozí neděli v Liberci se nám až tolik nedařilo, ale tentokrát jsme do zápasu nastoupily odhodlaně a svědomitě. Chybičky tam určitě ještě byly, ale je začátek sezóny, tak je fajn vidět, že máme na čem stavět.

Chybičky tam byly určitě a zvláště po vstřelených gólech. Kutná Hora dala takhle dva góly, když vy jste chvíli před tím skórovaly. Čím si to vysvětluješ? Docházelo u vás v polevení koncentrace nebo čím to bylo?
Nastoupil proti nám kvalitní a především bojovný soupeř. Kutná Hora makala až do poslední minuty, nějakou tu branku si určitě vybojovala. U nás si ale nemyslím, že bychom se nesnažily, někdy se prostě stane drobná chyba nebo nepřesnost, která pak znamená obdrženou branku. Někdy může být obdržený gól i třeba jen o smůle. Do příštích zápasů na tom ale určitě zapracujeme, abychom ty branky nedostávaly.

Čtyři zápasy, 100% úspěšnost, 12 bodů a druhý nejlepší útok v lize. Co to o týmu vypovídá?
Neskutečný snipeři!