Rozmezí mezi 32. a 39. minutou bylo pro vývoj utkání určující. Nikola Hamerníková v něm sice vstřelila druhou branku v zápase, čímž se postarala o vyrovnání na 2:2. Liberec udeřil hned čtyřikrát, i když jednou s velkou pomocí Laury Voštiarové, která se zapsala mezi střelkyně smolným vlastním gólem. „Potvrdilo se heslo: Nedáš, dostaneš!“ smutnila dvougólová obránkyně Tigers.

Hostům poté dodala klidný náskok v závěrečné třetině trefa Markéty Valešové. Poté přišel nápor domácích, který však vedl pouze ke snížení na konečných 4:5 z pohledu Tigers. Z početného množství příležitostí ale mohly ženy klidně vytěžit víc. „Neproměňovaly jsme jasné šance,“ smutnila 22leté hráčka defenzivních řad, která dva góly vstřelila naposledy v lednu 2020 v dresu Panthers. Shodou okolností se jednalo o utkání proti Liberci, které Pražanky vyhrály 13:6.

Že rozhodla horší koncovka potvrdil i asistent trenéra Vít Gattnar. „Rozhodla naše nemohoucnost v zakončení. Jinak kvalitní zápas. Je smutné, že jich máme tak málo. Vše rozebereme a jedeme dál. Budeme lepší!“ prohlásil v komentáři po utkání. I po prohře ale Prague Tigers vedou tabulku první ligy. Pomohlo jim k tomu i nečekané zaváhání Plzně, která překvapivě prohrála v Soběslavi 2:4. Právě tým ze západu Čech bude dalším soupeřem žen. Hrát se bude 13. listopadu.

Prague Tigers – Liberec 4:5 (1:0, 1:4, 2:1)

Branky: 19. a 35. Hamerníková, 56. Mrázková, 57. Steinbachová – 32. a 48. Valešová, 35. Voštiarová (vl.), 37. Lenfeldová, 39. Žbánková. Vyloučení: 2:0. Bez využití. Rozhodčí: Paleček, Zeman. Diváci: 35.