Jak se hrálo na Vinohradech po pěti letech v roli hosta?
Špatně! (usměje se). Ne fakt, bylo to hrozné.

V čem?
I když jsme vedly, tak jsem uvolnila až minutu před koncem. Jinak to bylo celou dobu hodně zvláštní. Jsem ráda, že už tady do konce sezony hrát nebudeme.

V čem tě to na Vinohradech svazovalo?
Nevím. Nevycházely nám akce, které jinak ano. Přišlo mi, že jsem nebyla tolik na míčku a to mě ještě víc znervózňovalo a nedostala jsem příležitost podat lepší výkon.

Připouštěla sis něco víc než obvykle?
Bála jsem se, že nesplním očekávání či to, co ode mě trenéři očekávají, což jsou góly. Pravděpodobně kdybych dala jeden, tak bych se uvolnila a nervozita ze mě spadla.

Na druhou stranu z týmového hlediska jste podaly solidní výkon. Vinohrady jste vyjma nájezdu nepustily téměř k ničemu.
To je pravda, ale viděla jsem, že ve florbalu stačí pět minut a padne šest, sedm gólů. I když jsme o dost vedly, tak jsem nechtěla spadnout do stavu, že ztratím koncentraci.

S Vinohrady jste hrály v Nehvizdech. Co se změnilo za uplynulý měsíc?
V poháru jsme si hodně věcí zkoušely. Věděly jsme, že i když budeme prohrávat, tak si zkusíme hru v šesti a nešlo tam tolik o výsledek. Kdežto tady jsme šli do toho s tím, že pokud chceme pomýšlet na nejvyšší příčky a případný postup, tak budeme muset Vinohrady porazit.

S čím jsi šla na hřiště po těch předchozích pěti letech strávených ve Vinohradech?
Mimo hřiště bylo fajn, že se ke mně holky měly. Během zápasu mě trošku zklamaly, protože mi přišlo, že mě dohrávaly víc, než bylo potřeba. Trochu zbytečné po takové době si myslím. Hra je něco jiného než vztahy mimo zápasy.

Na druhou stranu tě asi nenechají jen tak dát gól.
To je pravda. Dohrávání je ale zbytečné.

Připadala sis jako cizí najednou?
Myslím, že to bylo dáno tím, že holky z Vinohrad byly nervózní, když prohrávaly. Člověk se chová jinak, když je pod tlakem.

Co tě vlastně vedlo ke změně dresu po pěti letech?
Potřebovala jsem změnu. Florbal mě přestával bavit. Rozhodovala jsem se, jestli skončím nebo dostat nový impulz a chuť. Něco podobného jsem zažila v minulosti a znova mám z něj radost.