Hummel Open Game – Den první


Elévové mají za sebou první dvě utkání ve skupině, které zvládli kluci na jedničku a připsali si dvě výhry. V prvním utkání dokázali porazit tým z hlavního města TJ Sokol Královské Vinohrady v poměru 13:1. Druhé utkání bylo o poznání těžší, protože nám v cestě stál výtečný místní celek FBŠ Hummel Hattrick Brno. Utkání bylo vyrovnané až do samotného závěru utkání, ale nakonec se štěstěna přiklonila na naši stranu a kluci vyhrávají poměrem 6:5. Po prvním dnu máme své nejmenší zástupce na prvním místě tabulky.

Online utkání: https://www.opengame.cz/detail-zapasu-59
Online utkání: https://live.opengame.cz/?id_zapas=61&rocnik=2019


Mladším žákům White se po příjezdu do Brna tolik nedaří a během prvního hracího dne museli zakusit dvě porážky. V prvním zápase nestačili na Hippos Ždár nad Sázavou 1:6 a ve večerním utkání tahají za kratší konec proti Hornets Brno 2:5. Dnes zbývají dva zápasy a my věříme, že kluci dokážou ještě zamotat jejich skupinu a porvat se o lepší umístění v tabulce.

Online utkání: https://live.opengame.cz/?id_zapas=233&rocnik=2019
Online utkání: https://live.opengame.cz/?id_zapas=235&rocnik=2019


Mladším žákům Black se zatím na turnaji daří. Dokázali urvat první dvě utkání ve skupině pro naše barvy. První utkání proti FBC Šternberk bylo vyrovnané, ale nakonec přetahovaná skončila lépe pro naše barvy a kluci zvítězili 6:4. Ve druhém utkání na naše mladé naděje čekal soupeř z města perníku Sokol Pardubice, který naše barvy poráží v poměru 6:1.

Online utkání: https://live.opengame.cz/?id_zapas=222&rocnik=2019
Online utkání: https://live.opengame.cz/?id_zapas=225&rocnik=2019


Starší žáci zatím překvapují kompaktním a týmovým výkonem, který přináší ovoce. První utkání kluci zvládají proti DDM Nová generace – FBC Sion Hradečtí Lvi a jasně si kráčí pro tři body do tabulky za vítězství 5:2. Druhé utkání bylo vyrovnané a nervózní z obou stran, ale štěstí nakonec se přiklonilo na naši stranu a kluci si připsali další tři body do tabulky, kde se s Florbalem Holešov dělí o první místo.

Online utkání: https://live.opengame.cz/?id_zapas=362&rocnik=2019
Online utkání: https://live.opengame.cz/?id_zapas=365&rocnik=2019


Junioři i přes složitou cestu z hlavního města potěšili fanoušky defenzivního florbalu, který by potěšil i nejpovolanějšího stratéga Josefa Csaplára a v prvním utkání si připisují výhru proti FBC Frýdek Místek o prsa asijské ženy 2:0. Druhé utkání proti Troopers Moravany byla jiná pohádka. Ta se vyprávěla hlavně v prvním dějství, kdy řádilo slovenské komando a druhé dějství znamenalo spíše přehrávání výtečných herních situací mimo branku. Konečný výsledek 10:1 je vynikající základ do dalších bojů ve skupině a my se těšíme na další utkání.

Online utkání: https://live.opengame.cz/?id_zapas=545&rocnik=2019
Online utkání: https://live.opengame.cz/?id_zapas=548&rocnik=2019

Sdílej článek!