Výsledkový servis z víkendu 28.-29.9.2019

1. liga dorostenců – skupina A
Kluci si k dalším zápasům vyjeli do nedalekého Kladna, kde je čeka soupeř z Litvínova a Kadaně. První utkání proti Bivojům začalo ve velkém tempu a záhy prohrávali o dvě branky. Poté přišla přesilová hra, která jsme konečně dokázali zahrát podle našich představ a utkání poté otočili na 2:3. Soupeř poté přebral iniciativu a dokázal z pohledné akce srovnat, ale proti nerozhodnému výsledku byl náš mladý střelec Radek Šach, který trefil první body pro dorostence. Druhé utkání bylo plné chyb, neplnění taktických pokynů a pro kluky velká škola. Soupeř na tom byl lépe fyzicky, výškově, ale hlavně střelecky a my začali hrát až v posledním dějství, což na další body nestačilo. První body bereme jako úspěch a jedeme dál!


Liga starších žákyň - skupina 3 – 1. kolo 2. koš
V turnaji nastoupily spojené "tygří síly" Prague Tigers a Nehvizd v domácí hale ke svému prvnímu turnaji starších žákyň. Úvodní zápas jsme sehráli s SK Dvojka Praha D, pozdějším vítězem a postupujícím do prvního koše. Holky sice prohrávaly 0:2, ale bojovností a nadšením dokázaly vyrovnat na 2:2. Soupeřky se sice opět dostaly do vedení, ale nám se podařilo srovnat a tak jsme byli jediní, kdo Dvojce sebral body! Druhý zápas jsme vyhráli nad Rudná Panthers Praha 4:3 a už jsme věděli, že se ve druhém koši udržíme, což byl náš prvotní cíl. Poslední zápas s Florbalovou Akademií MB jsme již odehráli se všemi hráčkami a prohráli jsme 0:5, což ovšem nezkazilo naši radost z prvních kroků v nové soutěži!

SK Dvojka Praha D vs. Prague Tigers Nehvizdy 3:3
Prague Tigers Nehvizdy vs. Rudná Panthers Praha 4:3
Florbalová akademie MB vs. Prague Tigers Nehvizdy 5:0


Přebor mladších žáků - skupina 3 – 1. kolo

Mladší žáci Orange se představili v neděli na Zbraslavi. Pro některé hráče to byla první zkušenost s velkým florbalem 5+1.
V základní skupině jsme nasázeli soupeřům krásných 12 branek, bohužel to nestačilo. V zápase o 5. místo jsme porazili Slavii.
Konec dobrý, všechno dobré.


Sdílej článek!