#TIGERSFAMILY se rozrůstá o dalšího partnera! Stává se jím společnost K2T, která se zabývá dovozem skvělých a chutných vín.

Ve spolupráci s naším novým partnerem K2T jsme pro Vás připravili speciální akci „TIGERS KARTON“ pěkných a kvalitních vín. Tigers karton obsahuje šest vybraných lahví (2x bílé, 2x červené, 1x růžové, 1x Prosecco).

Cena je 900 kč.
Objednáním kartonu přispějete částkou 200 Kč na chod klubu.

Bílá a růžová vína můžeme doporučit k tygřím krevetám a červená ke středně propečenému steaku.

Objednávky zasílejte na mail lucie.pestova@praguetigers.cz ve formě jméno a příjmení, mail, adresa, počet kartonů a tréninkové místo, kam chcete objednávku doručit. Na mail Vám přijde faktura, kterou je potřeba uhradit. Následně dostanete informaci o datu dodání Tigers kartonu na Vámi určené místo.


Více o jednotlivých vínech:


Prosecco Frizzante Treviso, Itálie-Veneto, vinařství Coste Petrai

Charakteristika: Velmi příjemné šumivé víno z odrůdy Gléra. Má jemné perlení a decentní chuť světlého ovoce. V závěru se objevuje jemná mineralita s notou citrusů.

Odkaz: http://www.k2t.cz/vino/prosecco-frizzante-treviso-...


Grüner Veltliner Green, Rakousko–Weinviertel, vinařství Ernst Kellner

Charakteristika: Pěkný jednoduchý Veltlín s ovocným aroma s náznakem citrusů. Má světlou slámovou barvu se zelenkavými odlesky. Chuť je osvěžujícís příjemnou kyselinou v závěru. Doporučujeme pít mladé.
Odkaz: http://www.k2t.cz/vino/do-it-gruner-veltliner-gree...


Pinot Grigio Antichello, Itálie - Veneto, vinařství Santa Sofia

Charakteristika: 85% Pinot Grigio se směsí Garganega a Chardonnay je velmi vyvážené. Lisované v nádržích z nerezavějící oceli pro udržení čerstvosti, toto víno má nízký obsah alkoholu – 12%. Velmi světle slámová barva s lehkou guavou a květinovou kyticí, chuť je lehká, ale přidáním trochy Chardonnay a Garganega vylepšuje profil chuti tak, aby zvýraznilo některé svěží ovoce, vanilku a hrušky. Suchý závěr se svěží kyselinkou snoubí toto víno s mořskými předkrmy, lehkými těstovinami a skvěle doplní bílá masa.
Odkaz: http://www.k2t.cz/vino/pinot-grigio-antichello-doc...


Zweigelt Rose, Rakousko – Weinviertel, vinařství Ernst Kellner

Charakteristika: Velmi příjemné letní víno. Má lehkou růžovou barvu a velmi příjemnou kyselinu, která skvěle doplní chuť malin a jahod. Krásné letní víno, které doporučujeme pít mladé a dobře vychlazené. Ideální letní pití k zeleninovým salátům a těstovinám.
Odkaz: http://www.k2t.cz/vino/do-it-zweigelt-rose-2014-weingut-kellner


Merlot Antichello, Itálie – Veneto, vinařství Santa Sofia

Charakteristika: Brilantní Merlot delle Venezie je vynikajícím a všestranným společníkem zimních polévek, středně vyzrálých sýrů a pečiva. Doporučená teplota při servírování 14 – 16 ° C. Intenzivní rubínově červená barva, víno je plné, čerstvé chuti s náznaky mandlí.
Odkaz: http://www.k2t.cz/vino/merlot-antichello-igt-santa-sofia-2016-2018


Cabernet Sauvignon, Francie – Languedoc, vinařství Luc Pirlet

Charakteristika: Intenzivní rubínová barva. Ovocný buket po černém rybízu a ostružinách, zeleném pepři a dalším koření. Chuť je vyrovnaná a následuje buket. Hodí se k drůbeži s omáčkami či k sýrům.
Odkaz: http://www.k2t.cz/vino/cabernet-sauvignon-luc-pirlet-2014

Sdílej článek!