Starší žáci B odehráli další turnaj na SH Jedenáctka. Tentokrát nám z důvodu prázdnin chybělo pár tradičních opor a tak si někteří hráči odbyli premiéru v dresu Tigers. V prvním zápase nás čekal domácí Chodov. V prvním poločase nám dělalo problém vysoké napadání soupeře. Ve druhém poločase jsme zase nemohli překonat domácího brankáře. Utkání tedy skončilo spravedlivou remízou 1-1. Druhý zápas se nám nepovedl, Sparta proměnila všechny své šance a my jsme byli všude pozdě, 1-9. V utkání o sestup jsme nastoupili proti druhému týmu Sparty. Vyrovnaný zápas rozhodla naše dobrá obrana, výborní golmani a tradičně v nájezdech bezchybný Jakub Kapras. Výhra 4-3 na nájezdy.

Starší žáci A po minulém sestupu nastoupili ve třetím koši. Před zápasem si všichni pochvalovali, jak máme slabou skupinu a zřejmě si mysleli, že to půjde samo. Opak byl však pravdou. Po prvním zápase bylo vlastně po turnaji. Slušný první poločas, bohužel druhá půlka byla z naší strany naprosto tragická. Gól v naší přesilovce a pak už jen sledování soupeře, individuální chyby a jedna velká ostuda. Konečný výsledek 4-9 by mohl být dostatečnou fackou, ale hlavním tématem po zápase bylo, kdo bude první v bufetu a za kolik je kofola. Pro trenéra opravdu smutný pohled. Druhý zápas s Kutnou Horou jsme museli vyhrát o pět branek. Od začátku vysoko napadáme. Soupeř logicky hrozí z brejků. V průběhu druhého poločasu vedeme o 4 branky a vypadá to alespoň trochu nadějně. Bohužel opět děláme lacinou chybu a soupeř trestá. Z výhry 6-4 nemůžeme mít radost. Antiflorbal z obou stran a naše špatné řešení situací, podtržené školáckými chybami znamená opět zápas o sestup. Poslední zápas s Chodovem. Určitě nejflorbalovější soupeř dnešního dne. Pokračujeme v maximálním napadání. Občas po vybojování míčku i zvedneme hlavu a dáváme pěkné góly. Vyborné oslabení i vstup do druhého poločasu. Konečně hrajeme pěkný florbal a v klidu vedeme 5-1. Pak přícházi tradiční zkrat. Několik nesmyslných chyb, zbytečné ztráty a soupeř najednou vyrovnává na 5-5. V nájezdech nás zachraňuje Vojta v bráně a Vítek, který proměňuje i druhý nájezd nedělního odpoledne.

Páté místo není dobré, ale daleko horší je naše hra. Která je plná nesmyslů a hlavně je často bez nasazení a bez touhy v každém střídání nechat na hřišti vše. Je konec doby "hájení". Příště jdou už jen Ti, kteří si to zaslouží a jsou schopní bojovat za tým.