VŠECHNY TRÉNINKY ZAČÍNAJÍ 9.9. KROMĚ TRÉNINKŮ V ZELENČI, KTERÉ ZAČÍNAJÍ AŽ 16.9.!!!

ZMĚNA SE TÝKÁ STŘEDEČNÍCH A PÁTEČNÍCH TRÉNINKŮ V ZELENČI, A PÁTEČNÍCH TRÉNINKŮ V ČAKOVICÍCH.

ROZDĚLENÍ MLADŠÍCH ŽÁKŮ NA PÁTEČNÍ TRÉNINKY:

Čakovice: Pluhař, Dlouhý, Stránská, Schovánek, Peterka, Kopáček, Klupák, Jirsák, Houška, Forys, Černý, Bernatová, Bořil, Haboň, Hájek, Káninský, Kapras Mich., Mrázek, Pavelec, Průsa, Kubelka, Renda, Chmátal, Šoufek, Hiblbauer

Janoušek: zbylé ročníky 2007+2008


Gólmanské tréninky

Každé druhé pondělí na ZŠ Novoborská od 19:00-20:00 počínaje 16.9.2019, kontaktní osoba Pavel Malý (pavel.maly@praguetigers.cz)



Přípravka Zeleneč (2011 a mladší)


Pondělí 17:30 - 18:30 Zeleneč
Pátek 16:00 - 17:00 Zeleneč


Přípravka Prosek (2011 a mladší)


Pondělí 16:00 - 17:00 Novoborská
Středa 16:00 - 17:00 Novoborská
Pátek 15:00 - 16:00 Novoborská


Přípravka ČM (2011 a mladší)

Pondělí 15:30 - 16:30 Janoušek
Úterý 15:45 - 17:15 Janoušek
Pátek 14:15 - 15:45 Janoušek


Elevové Zeleneč (2009-2010)

Pondělí 18:30 - 19:30 Zeleneč
Středa 17:30 - 18:30 Zeleneč
Pátek 17:00 - 18:00 Zeleneč

Elevové Prosek (2009-2010)

Úterý 17:00 - 18:30 Litvínovská 500

Středa 17:00 - 18:30 Rychnovská
Pátek 16:00 - 17:00 Novoborská


Elevové ČM (2009-2010)

Pondělí 15:30 - 16:30 Janoušek
Úterý 15:45 - 17:15 Janoušek
Pátek 14:15 - 15:45 Janoušek


Mladší žáci Zeleneč (2008-2007)

Pondělí 18:30 - 19.30 Zeleneč
Středa 16:30 - 17:30 Zeleneč
Pátek 15:45 - 17:15 Janoušek / 17:00 - 18:30 Čakovice


Mladší žáci Prosek (2008-2007)


Pondělí 18:00 - 19:30 Rychnovská
Středa 18:30 - 20:00 Rychnovská
Pátek 15:45 - 17:15 Janoušek/ 17:00 - 18:30 Čakovice


Mladší žáci Černý Most (2008-2007)

Pondělí 16:30 - 17:30 Janoušek
Středa 15:30 - 17:00 Janoušek
Pátek 15:45 - 17:15 Janoušek/ 17:00 - 18:30 Čakovice


Starší žáci A (2006-2005)

Pondělí 19:30 - 20:30 Zeleneč
Středa 18:00 - 19:30 Čakovice
Pátek 19:00 - 20:30 Čakovice


Starší žáci B (2006-2005)

Starší žáci B trénují s kategorií mladších žáků
Pátek 15:45 - 17:15 Janoušek

Dorost & Junioři (2004-2001)

Úterý 18:00 - 19:30 Čakovice
Středa 19:30 - 21:00 Čakovice
Pátek 18:00 - 19:30 Čakovice


Jirny


Úterý 16:00-17:00 pro 1.- 3. třídu a 17:00-18:00 pro 4.- 5. třídu

Čtvrtek 16:00-16:45 pro 1.- 3. třídu a 16:45-17:30 pro 4.- 5. třídu

Začínáme od 1.10.2019


Kroužek Rychnovská


Středa 15:45-16:45 začínáme 2.10.2019

Sdílej článek!