Hummel Open Game – den druhý


Elévy čekal náročný páteční program. Dle rozlosování turnaje je čekaly tři utkání s velmi těžkými soupeři. První utkání po dramatické koncovce kluci zvládají a vyhrávají nad družstvem Torpeda Havířov 5:4. Druhé utkání znamenalo souboj s družstvem 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm, které bylo dlouhou dobu vyrovnané, ale nakonec kluci lépe seřídili mířidla a zvítězili 6:3. Poslední utkání bylo asi nejvyrovnanější ze všech ve skupině. Dlouho jsme se soupeřem z Brna přetahovali o výsledek a nakonec se nám podařilo vyrovnat pár sekund před konečným hvizdem, konečný stav 4:4.
Co bychom však chtěli zmínit je to, že se kluci umístili na prvním místě tabulky a vyzvou v prvním kole #playoff družstvo z hlavního města Panthers Praha, utkání začíná v 10:00!

Online utkání: https://live.opengame.cz/?id_zapas=65&rocnik=2019
Online utkání: https://live.opengame.cz/?id_zapas=66&rocnik=2019
Online utkání: https://live.opengame.cz/?id_zapas=70&rocnik=2019


Mladším žákům White se po čtvrtečním dni nepovedl ani vstup do toho pátečního. Bohužel ve dvou zápasech nedokázali získat ani jeden bod a prohrávají se soupeři z FBC Liberec 0:7 a poté i s Florbal Vsetín v poměru 2:11. Věříme však, že na playou družstvo zregeneruje síly a zatopí nejednomu soupeři. Vyřazovací část turnaje začíná pro toto družstvo v 14:00 proti Tsunami Záhorská Bystrica.

Online utkání: https://live.opengame.cz/?id_zapas=236&rocnik=2019
Online utkání: https://live.opengame.cz/?id_zapas=238&rocnik=2019


Mladší žáci Black si ve dvou zápasech došli pro jasná vítězství a skupinu tak ovládli s plným počtem bodů. V prvním dnešním utkání proti K1 Florbal Židenice svítilo na světelné tabuli po konečném hvizdu skóre 6:1 pro naše barvy. Ve druhém utkání se klukům postavil do cesty soupeř z Rožnova. Soupeře nakonec kluci poráží 7:0 a vyhlíží zítřejší souboj s Snipers Třebíč, které započne v 11:00.

Online utkání: https://live.opengame.cz/?id_zapas=229&rocnik=2019
Online utkání: https://live.opengame.cz/?id_zapas=230&rocnik=2019


Starší žáci se v prvním zápase postavili slovenskému soupeři 1. SC Malacky, kterého před výbornou diváckou kulisou kluci poráží 8:0. Bylo tím jasné, že se v posledním utkání potkají s FBC Holešov, který měl do vzájemného zápasu stejně bodů. Utkání začalo nervózně, ale útoky Tigers získávaly na kvalitě a konečný výslede 4:1 kluky dostává na první místo ve skupině a čekání na soupeře se kterým se potkají v 16:00. Protivník vzejde ze souboje FBŠ Plzeň bílí vs. FBŠ Plzeň oranžoví

Online utkání: https://live.opengame.cz/?id_zapas=368&rocnik=2019
Online utkání: https://live.opengame.cz/?id_zapas=371&rocnik=2019


Junioři nedokázali prolomit obranný val FBC DC a se soupeřem prohrávají 1:2. Ve druhém utkání kluci chtěli odčinit pořádku z minulého utkání a i přes to, že Kolín vedl, tak ho kluci dokázali porazit 8:2. Zítra se díky zvláštnímu rozlosování utkají opět s Kolínem od 13:00!

Online utkání: https://live.opengame.cz/?id_zapas=551&rocnik=2019
Online utkání: https://live.opengame.cz/?id_zapas=554&rocnik=2019

Sdílej článek!