​Tygři, máme tu novou sezonu a my jsme se rozhodli spustit nově vzniklou členskou sekci, kterou postupně plníme důležitými informacemi. Od 1.10.2019 se stane tento kanál jediným informačním napříč celým oddílem! V tomto článku Vám přiblížíme, jak se do ČS přihlásit a co Vám přinese.

Proč jsme zvolili členskou sekci a k čemu vlastně slouží?

Hlavním cílem členské sekce je sjednocení komunikace mezi klubem a jeho členy (hráči, trenéři, rodiče). Rádi bychom omezili všechny skupiny, které vznikají na Facebooku, Whatsappu a jiných komunikačních platformách, ale i hromadné emaily. Myslíme si, že v konečném důsledku to nepřináší nic dobrého pro klub, nejde totiž stíhat vše sledovat. Chceme působit jednotně a proto jsme si zvolili tuto cestu a věříme, že bude správná! Členskou sekci od dodavatele EOS MEDIA jsme zvolili na základě referencí od ostatních florbalových klubů v České republice, které stejné řešení používají.


Jak se přihlásit do ČS?

Do členské sekce se každý člen dostane po přihlášení na tento odkaz Přihlášení do ČS nebo případně přímo na hlavní stránce klubového webu, kde jsme umístili nový banner. Členům týmů, které na členskou sekci přecházejí dorazili na jejich emaily tzv. aktivační emaily s úvodními přihlašovacími údaji a instrukcemi k prvotnímu přihlášení. Úvodní heslo si ihned změňte za heslo nové. V případě, že je Vám méně, než 19 let, vyplníte ještě údaje svých zákonných zástupců a můžete se přihlásit do ČS.


Řešíte problém s přihlášením, nepřišel Vám aktivační mail nebo máte jiné potíže s ČS?

Kontaktujte nás na mailové adrese tomas.vecera@praguetigers.cz. Pokusíme se Váš požadavek vyřešit jakmile to bude možné, děkujeme za pochopení.


Co bude obsahovat ČS?

V ČS naleznete všechny potřebné informace k fungování Prague Tigers a to ve všech případech (hráč/hráčka nebo rodič, případně trenér)

  • Informační servis z klubu všem členům Prague Tigers, kteří jsou přihlášeni v ČS
  • Kompletní komunikaci trenéra a vedení oddílu směrem k hráčům, rodičům a naopak
  • omluvenky z tréninkových jednotek, důležité informace z klubu ohledně podstatných záležitostí
  • Tréninkovou docházku
  • Kompletní informace o své kategorii (každá disponuje svou zdí, kam lze vkládat příspěvky)
  • rozpis tréninků a zápasů, informace k jednotlivým tréninkovým jednotkám
  • zdravotní prohlídky, změny termínů, info o klubových akcích od partnerů
  • Klubové dokumenty (slevy u partnerů a další záležitosti nutné pro fungování v PT)
  • Evidenci plateb příspěvků (připravujeme)
  • Přihlášky ana soustředění, přihlášky na turnaje a s nimi spjaté platby (platby připravujeme)


Sdílej článek!