V předchozí vlně objednávek se po Tigers kartonech velmi rychle zaprášilo a za to Vám patří velké díky! Nyní máme kartony opět skladem a po velmi dobrých ohlasech tu máme další zajímavou nabídku ve spolupráci s naším partnerem K2T, který si pro Vás připravil různé varianty kartonu:

1. VARIANTA:

Tigers karton bude obsahovat šest vybraných lahví vína (2x bílé, 2x červené, 1x růžové, 1x Prosecco). Informace o jednotlivých vínech najdete na konci článku. Cena kartonu zůstává stejná 900 kč, z této částky bude odvedeno 200 kč pro náš oddíl.


2. VARIANTA:
Tigers karton bude obsahovat vína z varianty č.1, ale je možné si vybrat lahve, které budou nejvíce ladit chuťovým pohárkům a objednat si celý jednodruhový karton či dvou nebo tří druhový. Cena za karton je ve stejné výši jako ve variantě č. 1 a to 900 kč, z této částky bude odvedeno 200 kč pro náš oddíl.


3. VARIANTA:
Fanoušci a všichni nejen klubu blízcí si můžou libovolně sestavit vína (ideálně násobky 6-ti) dle svých představ v e-shopu www.k2t.cz. K2T nabídne všem slevu z internetových cen 25% a z uhrazené částky bude našemu oddílu odvedeno 15%.


Objednávky zasílejte na mail lucie.pestova@praguetigers.cz ve formě jméno a příjmení, mail, adresa, varianta kartonu (v případe varianta 2 a 3 i o jaké vína máte zájem) a tréninkové místo, kam chcete objednávku doručit. Na mail Vám přijde faktura, kterou je potřeba uhradit. Následně dostanete informaci o datu dodání Tigers kartonu na Vámi určené místo.Varianta 1 I Více o jednotlivých vínech:


Prosecco Frizzante Treviso, Itálie-Veneto, vinařství Coste Petrai

Charakteristika: Velmi příjemné šumivé víno z odrůdy Gléra. Má jemné perlení a decentní chuť světlého ovoce. V závěru se objevuje jemná mineralita s notou citrusů.

Odkaz: http://www.k2t.cz/vino/prosecco-frizzante-treviso-...


Grüner Veltliner Green, Rakousko–Weinviertel, vinařství Ernst Kellner

Charakteristika: Pěkný jednoduchý Veltlín s ovocným aroma s náznakem citrusů. Má světlou slámovou barvu se zelenkavými odlesky. Chuť je osvěžujícís příjemnou kyselinou v závěru. Doporučujeme pít mladé.
Odkaz: http://www.k2t.cz/vino/do-it-gruner-veltliner-gree...


Pinot Grigio Antichello, Itálie - Veneto, vinařství Santa Sofia

Charakteristika: 85% Pinot Grigio se směsí Garganega a Chardonnay je velmi vyvážené. Lisované v nádržích z nerezavějící oceli pro udržení čerstvosti, toto víno má nízký obsah alkoholu – 12%. Velmi světle slámová barva s lehkou guavou a květinovou kyticí, chuť je lehká, ale přidáním trochy Chardonnay a Garganega vylepšuje profil chuti tak, aby zvýraznilo některé svěží ovoce, vanilku a hrušky. Suchý závěr se svěží kyselinkou snoubí toto víno s mořskými předkrmy, lehkými těstovinami a skvěle doplní bílá masa.
Odkaz: http://www.k2t.cz/vino/pinot-grigio-antichello-doc...


Zweigelt Rose, Rakousko – Weinviertel, vinařství Ernst Kellner

Charakteristika: Velmi příjemné letní víno. Má lehkou růžovou barvu a velmi příjemnou kyselinu, která skvěle doplní chuť malin a jahod. Krásné letní víno, které doporučujeme pít mladé a dobře vychlazené. Ideální letní pití k zeleninovým salátům a těstovinám.
Odkaz: http://www.k2t.cz/vino/do-it-zweigelt-rose-2014-weingut-kellner


Merlot Antichello, Itálie – Veneto, vinařství Santa Sofia

Charakteristika: Brilantní Merlot delle Venezie je vynikajícím a všestranným společníkem zimních polévek, středně vyzrálých sýrů a pečiva. Doporučená teplota při servírování 14 – 16 ° C. Intenzivní rubínově červená barva, víno je plné, čerstvé chuti s náznaky mandlí.
Odkaz: http://www.k2t.cz/vino/merlot-antichello-igt-santa-sofia-2016-2018


Cabernet Sauvignon, Francie – Languedoc, vinařství Luc Pirlet

Charakteristika: Intenzivní rubínová barva. Ovocný buket po černém rybízu a ostružinách, zeleném pepři a dalším koření. Chuť je vyrovnaná a následuje buket. Hodí se k drůbeži s omáčkami či k sýrům.
Odkaz: http://www.k2t.cz/vino/cabernet-sauvignon-luc-pirlet-2014

Sdílej článek!