V sobotu 20. 10. jsme opět dokazovaly, že nás florbal musí vážně bavit, když jsme se v 7:15 místo spánku scházely na Děkance. Menu pro ten den bylo jasné. K snídani SKV, k obědu Bohemka. K večeři samozřejmě pivo.

První zápas nás čekalo “es-ká-vé-čko” a my jsme věděly, že k tomu nesmíme přistoupit lehkovážně. Jenže jestli jsme chtěly vyhrát, tak jsme měly udělat něco navíc… třeba dát víc gólů. Zápas byl od začátku jako hra na honěnou. A to jak na hřišti, tak i na tabuli se skóre. Vždy když se jeden tým dostal o branku do vedení, tak si to ten druhý nenechal líbit a dorovnal. Bohužel konec se odpískal zrovna ve chvíli, kdy jsme za ten kratší konec tahaly my. Ukončení série vítězných zápasů prohrou s SKV nás stálo místo v čele tabulky. A hádejte kdo nás nakonec po tomto hracím víkendu na průběžném prvním místě vystřídal... Tigers. Originální, že?

Nicméně touto prohrou jsme si nechtěly kazit sobotu a tak jsme si šly vyčistit hlavu procházkou na Kavčí hory. Rovnou jsme v České televizi chtěly pořešit vysílací práva na naší elitní ligu, ale zrovna tam nikdo nebyl, tak jsme se radši otočily a šly se připravit na Bohemku. Tam už jsme nepřipustily možnost prohry a celý zápas jsme si držely vedení. Ne, že bychom podaly náš nejlepší výkon, ale hlavně že závěrečné skóre 7:2, které otevřela i zavřela Köhlerka, bylo v náš prospěch. Za zmínku ještě stojí výkon nesmrtelné superženy Elis, která měla našlápnuto k hattricku, ale ten třetí tam ne a ne padnout. Tak snad příště.


A kdo budete chtít nejen Elis, ale i celý náš tým v dalších zápasech podpořit, tak přijďte 4. 11. do Čakovic, kde nás tentokrát čekají Ovocné Báze a Panthers.

Sdílej článek!