Oblíbený mládežnický turnaj Gothia Cup ve švédském Göteborgu se nám blíží mílovými kroky a my jsme si pro Vás připravili kompletní rozpis všech čtyř družstev Tigers! Budete fandit u textových přenosů nebo přímo z dějiště turnaje?

Kompletní rozpis zápasů také najdete v turnajové aplikaci, kde Vás budou na vše upozorňovat push-notifikace, takže neváhejte a stahujte!

Odkaz pro stažení: Gothia Innebandy Cup Manager


DRUŽSTVO B11


Prague Tigers CL98IC Blå 2 (Švédsko) Čtvrtek 03/01 11:20 Prioritet Serneke Arena B
B11 Grp 2
Kärra IBK (Švédsko) Prague Tigers Čtvrtek 03/01 18:00 Nya Pjäshallen B11 Grp 2
Pixbo Wallenstam IBF 2 (Švédsko) Prague Tigers Pátek 04/01 08:40 Sandeklevshallen
B11 Grp 2
Malmö FBC (Švédsko) Prague Tigers Pátek 04/01 15:20 Nya Pjäshallen
B11 Grp 2
Prague Tigers Varla IBK 2 (Švédsko) Sobota 05/01 12:00 Sandeklevshallen
B11 Grp 2
Prague Tigers Rungsted Hørsholm floorball (Dánsko) Sobota 05/01 17:40 Prioritet Serneke Arena B
B11 Grp 2
Prague Tigers FBC Vinga (Švédsko) Neděle 06/01 11:00 Lundbystrand 2
B11 Grp 2

DRUŽSTVO B12


Prague Tigers Munka-Ljungby IBK Akademi (Švédsko) Čtvrtek 03/01 09:20 Lundbystrand 4
B12 Grp 9
Sarpsborg IBK (Norsko) Prague Tigers Čtvrtek 03/01 13:00 Lundbystrand 3
B12 Grp 9
Prague Tigers IK Zenith (Švédsko) Čtvrtek 03/01 17:20 Lundbystrand 3
B12 Grp 9
Skillingaryds IK (Švédsko) Prague Tigers Pátek 04/01 11:00 Tuve Sporthall
B12 Grp 9



DRUŽSTVO B14


Gnosjö IBK (Švédsko) Prague Tigers Čtvrtek 03/01 10:00 Kristinedalshallen
B14 Grp 3
Prague Tigers Malmhaug IBF (Švédsko) Čtvrtek 03/01 17:20 Prioritet Serneke Arena B
B14 Grp 3
FBC Vinga (Švédsko) Prague Tigers Čtvrtek 03/01 21:40 Sandeklevshallen
B14 Grp 3
Prague Tigers Onyx IBS (Švédsko) Pátek 04/01 17:00 Sandeklevshallen
B14 Grp 3



DRUŽSTVO B18


FBC Engelholm (Švédsko) Prague Tigers Čtvrtek 03/01 12:00 ÖHK-hallen K
B18 Grp 5
Bergs IK (Švédsko) Prague Tigers Čtvrtek 03/01 19:40 Frölunda kulturhus
B18 Grp 5
Bygdö Monolitten IL (Norsko) Prague Tigers Pátek 04/01 11:40 ÖHK: Erlandssonhallen
B18 Grp 5
Prague Tigers Hovslätts IK (Švédsko) Pátek 04/01 16:00 ÖHK-hallen K
B18 Grp 5
Prague Tigers Lindås Rasta IBK (Švédsko) Pátek 04/01 22:00 Salming (X3M) Arena
B18 Grp 5


Sdílej článek!