- DH - PŘÍPRAVKA -
Družstva přípravek prošla již druhým turnajem. Oba týmy svůj koš pořádaly a myslím, že úspěšně. Tým Orange hraje v prvním koši a nastupuje proti opravdu silným soupeřům. Zúčastnění hráči předvedli pěknou týmovou hru. Po oba turnaje se hráčům pod vedením trenéra Pavla Malého podařilo koš udržet a tak se i do příštího turnaje můžeme těšit na skutečně náročné zápasy. Znamená to se stále na trénincích zdokonalovat, abychom mohli soupeřům ukázat pořádnou tygří sílu. Týmu White se podařilo v prvním turnaji při neúčasti jednoho z týmů soupeře postoupit do vyššího koše. Podruhé jsme se ale potkali se soupeři s většími zkušenostmi a vracíme se zpět do koše pátého. To ale nevadí. Mnoho hráčů bylo na svém úplně prvním turnaji a myslím, že jsme si ho všichni moc užili. Kluci se postupně učili, jak se brání, jak dobře rozehrát, jak spolupracovat na hřišti. A hrdiny se stali samozřejmě ti, kteří se nebáli vlézt do brány. Důležitá byla bojovnost, se kterou se snažili nastupovat do všech zápasů, i když ve třetím zápase už na všechny padla velká únava.

- MH - ELÉVOVÉ -
Elévové minulý víkend vyhráli 4 zápasy a 2 krát remizovali! Tým Orange (3+1) vybojoval postup, když postupně porazil týmy Flobo, Spartu a nakonec Technology MB. Nutno podotknout, že těchto výher jsme dosáhli i díky podpoře Adama Kubelky. Nás však těší hlavně úspěšný start na prvním turnaji Jana Skolka a Jakuba Kolaříka. S Jakubem si premiéru za elévy odbyl i jeho mladší bratr Tomáš a společně s dalšími chlapci z přípravky Vášou Černým a Markem Jirsákem týmu výrazně pomohli. Marek nejen v poli, ale i dobrým výkonem v bráně. Tým White po remízách s Black Angels a Tatranem a těsné výhře nad T.B.C Lucern Králův Dvůr obsadil 3. místo v nejvyšším koši. Všechny zápasy byly dramatické až do samotného konce. Kluci museli ukázat pořádný kus bojovnosti, když s Tatranem i TBC prohrávali! Prostě tentokrát nám i rodičům florbal přinesl mnoho zábavy a radosti! Protože tentokrát na turnaj nemohli tři naše opory, využili jsme to a dali příležitost hráčům, kteří se osvědčili v týmu Orange – Jakubovi Veselému a Lukáši Bochovi. Jsem rád, že moje očekávání naplnili a vůbec se neztratili.

- RJ - STARŠÍ ŽÁCI A -
Starší žáci A se tentokrát díky pořádání představili v druhém koši. První zápas proti Spartě byl pro nás speciální. V týmu soupeře se představili čtyři naši odchovanci. První gól jsme vstřelili my. Bohužel se soupeři podařilo do poločasu skóre otočit. V druhém poločase byl k vidění atraktivní florbal se šancemi na obou stranách. Oba brankáři inkasovali dvakrát. Konečné skóre 3:5. Nás mohl těšit slušný výkon a už jsme vyhlíželi souboj s Bolkou. Druhý zápas jsme začali velmi dobře. Přes brzký inkasovaný gól jsme byli aktivnější. Po promarněné přesilovce vyrovnal Jakub Kapras. Pak přišla studená sprcha. Soupeř během šesti minut vstřelil čtyři branky a zdálo se, být po zápase. O poločase jsme si řekli, že musíme přidat hlavně v osobních soubojích. A najednou to šlo, naše aktivita, vysoké napadání a také proměňování šancí. Soupeř se bál o výsledek a my jsme zahráli nejlepší poločas sezóny. Zasloužené čtyři branky a nakonec remíza 5-5. V utkání o sestup nás čekal Bučis. Chtěli jsme navázat na druhý poločas předchozího zápasu. Místo toho jsme se přizpůsobili soupeři a hráli pomalu, bez energie. Soupeř dvakrát udeřil z brejku. My jsme dokázali odpovědět třemi brankami a tak si z turnaje odvážíme páté místo. V turnaji jsme odehráli dva dobré zápasy ve skupině. Kde kluci konečně makali a našli v sobě motivaci. Hlavně druhý poločas s Boleslaví, byl podle našich představ. Pokud budeme chtít a budeme v hlavě správně nastaveni, můžeme hrát dobrý florbal.

- RJ - STARŠÍ ŽÁCI B -
Rezerva starších žáků pořádala turnaj v Čakovicích. Nakonec se sešlo celkem 16 hráčů do pole a 2 brankáři. První zápas s Falconem byl velmi ofenizivní. Šance střídala šanci. Bohužel střelci neměli svůj den. Brankami neskončily ani naše šance v závěrečné hře bez brankáře a tak se soupeř radoval z těsně výhry 3-2. V druhém mači na nás nastoupil zřejmě basketbalový tým Tatranu. Od začátku bylo jasné, že fyzicky se soupeřem rovnat nemůžeme. První poločas byl z naší strany výborný. Kdybychom proměnili alespoň nějaké šance, mohlo to být zajímavé. Druhá půlka už patřila hráčům ze Střešovic. Konečný výsledek 1-7 byl možná až krutý. V utkání o sestup jsme neměli moc šancí v souboji se Spartou. Soupeř byl ve všem lepší, když se k tomu přidala naše žalostná produktivita a chyby v obraně byl z toho jasný výsledek 2-10. Turnaj ukázal naše velké slabiny. Špatný pohyb bez míčku, málo odvahy v rozehrávce a špatná produktivita. Potrénujeme a příště budeme lepší.

- VJ - ELÉVKY -
V neděli na Vinohradech odehrály další skvělý turnaj naše elévky. Sestava oproti předešlému turnaji nebyla tolik početná vinou řadou nemocí. Před prvním zápasem byla nasnadě obligátní otázka, kdo půjde do branky. Po chvilce váhání se ozvala Viky, která si chtěla zkusit brankáře už na minulém turnaji. Hned po pár vteřinách zápasu bylo jasné, že se rodí něco velkého. Zákrok od zákroku Viky nabírala větší sebevědomí a brankářskou jistotu, kdy nás v průběhu turnaje nesčetněkrát podržela svými zákroky. Nakonec to dopadlo tak, že se jí v brance natolik zalíbilo, že nikoho jiného po zbytek turnaje do branky nepustila. Za zmínku stojí první soutěžní branky Evičky a Monči, které tak okusili pocit ze vstřelení gólu a branková exploze Míši, která si na turnaji připsala pět branek. Na střídačce po celou dobu vládla super atmosféra, o kterou se staral trenérský štáb v čele s Culkou, Kamčou a Köhler. Turnaj jsme si krásně užili a už se těšíme na další, který pořádáme v Nehvizdech v sobotu 23.11..