Nabitý program 2. ligy juniorů pokračoval osmým kolem, junioři Tigers sehráli v radlické hale hned dvě utkání. Ranní souboj se Sokolem Královské Vinohrady body nepřinenesl, ve svižném utkání padli 2:4. Totožným skóre, avšak v opačném gardu skončil emocemi nabitý souboj s florbalisty Benešova.

Prague Tigers – TJ Sokol Královské Vinohrady 2:4

Již od prvních minut bylo zjevné, že bude utkání probíhat v rychlém tempu. K vidění byla také celá řada nedovolených zákroků, z čehož pramenily standardní situace. V čase 3:25 pak Tigers dokázali jednu z nich využít, po asistenci Davida Koudelky se prosadil Teodor Bodlák – 1:0. První dějství nadále probíhalo velice ofenzivně. Když už se zdálo, že se půjde do kabin za těsného vedení Tigers, pouhých 10 sekund před hvizdem vyrovnal Martin Šolaja – 1:1.

Druhá část příliš zajímavého nepřinesla. Poměrně dobrou možnost měly Vinohrady, když byl potrestán Martin Soukup. Florbalisté ve žlutém však tuto možnost nevyužili. Vinohradští ale v prostřední třetině šli přece jenom do vedení, ve 27. minutě skóroval Tadeáš Doucha – 1:2.

Ve třetí periodě Tigers poměrně dlouho drželi naději na vyrovnání, k čemuž měli rovněž několik slibných možností, ovšem chyběla především kvalitnější finální fáze. Naděje na bodový zisk držel rovněž výborně chytající Pavel Malý. Rozuzlení utkání přišlo na přelomu 40. minuty. V této herní pasáži se postupně prosadili Bezděk a do prázdné brány následně Zelený – 4:2. Při opětovné hře bez brankáře ještě dokázal snížit opět Teodor Bodlák, avšak více již Tigers nestihli. Vinohradům tak podlehli 2:4.

Prague Tigers – SK Florbal Benešov 4:2

Svěřenci Romana Janeby nastoupili do utkání podle představ, již po pouhých 44 sekundách otevřel skóre David Sgall – 1:0. Klání nadále probíhalo v poměrně divokém tempu, k vidění byla celá řada nedovolených zákroků. V čase 6:50 se Benešov dočkal vyrovnání, prosadil se Vojtěch Pavlíček – 1:1. Nedlouho poté byli benešovští vyloučeni za hrubost, což potrestal nekompromisním způsobem Martin Soukup – 2:1.

Druhá třetina patřila jednoznačně Tigers, přidali hned dva přesné zásahy. Na 3:1 zvyšoval Teodor Bodlák, načež ve 30. minutě přidal další branku Šimon Duba – 4:1. Divoké třetí dějství přineslo spoustu hrubých zákroků, zejména ze strany Benešova. Hned ve 32. minutě měli Tigers možnost navýšit vedení, ovšem přeislovou hru nezužitkovali. V čase 34:30 dokázal Benešovu vykřesat naději Marek Vachoušek – 4:2.

V závěru zápasu byl hned dvakrát vyloučen hostující Šimon Hřebecký, který tvrdě atakoval Teodora Bodláka. Za svůj druhý nedovolený zákrok již byl sudím odeslán do sprch. Bodlák již bohužel pro Tigers utkání nedohrál a odjel do nemonice. Ačkoliv vypadala situace nehezky, o vážné zranění naštěstí nešlo. V poslední minutě ještě mohl upravit skóre Martin Soukup, avšak domácí zadák nezužitkoval trestné střílení. Tigers tak ve vypjatém utkání vytěžili důležité tři body a zdolali Benešov 4:2.