V této sekci jsme připravili informace pro nově příchozí členy, kteří se teprve seznamují s fungováním našeho oddílu. Pojďme si to projít pěkně krok za krokem, ať na nic důležitého nezapomeneme:

První krok

Absolvovali jste zkušební trénink a jste pevně rozhodnuti stát se Tygrem. Tak si zapište do diáře, kdy a kde jsou další tréninky Vaší tréninkové skupiny, stačí si otevřít tento odkaz TRÉNINKY a ihned vše zjistíte. Pokud potřebujete zodpovědět ještě nějaké dotazy, neváhejte se obrátit na šéftrenéra Romana Janebu (roman.janeba@praguetigers.cz nebo 734 655 897).

Druhý krok

Odevzdejte svému trenérovi řádně vyplněné a podepsané dokumenty. První dokument je přihláška člena do Českého florbalu PŘIHLÁŠKA ČESKÝ FLORBAL (slouží k tomu, aby jste mohli hrát zápasy pořádané Českým florbalem) a druhý je přihláška do klubu Prague Tigers EVIDENČNÍ KARTAObratem Vám zašleme na email přístupová hesla do Členské sekce, která slouží k omlouvání na tréninky, potvrzení nominace na zápasy, k přihlášení na akce pořádané klubem nebo správě financí. Pokud by nastal problém s přihlášením do Členské sekce, neváhejte kontaktovat Tomáše Večeřu (tomas.vecera@praguetigers.cz - 722 224 224), který Vám s přihlášením pomůže.

Třetí krok

Platba příspěvků – informace ohledně platby příspěvků jsou uvedeny v Členské sekci - záložka "MOJE PLATBY", (doplňující dotazy k platbám Vám zodpoví Bohuslav Novák). V případě, že nastupujete v průběhu sezóny (déle než v říjnu) kontaktujte opět Bohuslava Nováka (bohuslav.novak@praguetigers.cz - 602 141 213). Do zprávy uveďte jméno Vašeho dítěte společně s informací, kdy jste se zaregistrovali do našeho klubu. Obratem Vás bude kontaktovat.

Čtvrtý krok

Zajistěte si včas zdravotní prohlídku ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKA, která Vás bude opravňovat k účasti na ligových utkání pod hlavičkou Českého florbalu. Její platnost si můžete ověřit v Členské sekci, která Vás na její vypršení upozorní.

Pátý krok

  • Pořiďte si předepsané florbalové vybavení, správnou výstroj nebo klubové předměty v našem Fanshopu 
  • Od kategorie elévů je povinnost pořídit si dres s vlastní jmenovkou v hodnotě 1.500 Kč,- (2x dres, 1x trenky, 1x stulpny)
  • Doporučené vybavení nového člena Prague Tigers: florbalové brýle (povinnost do kategorie elévů), tréninkové triko, florbalová hůl dle doporučení trenéra či v našem servisním místě Florbal Expert, kvalitní sálová obuv.

Šestý krok

Sledujte naše komunikační/informační kanály, jejichž prostřednictvím šíříme informace a povědomí o našem klubu:

      Dokumenty ke stažení