Junioři + Dorostenci

detail družstva

Junioři

Prague TigersPanthers Praha doma
středa 5. 2. CE soutěž juniorů, 22. kolo SH Čakovice
7:14
  • středa 5. únor 2020 od 19:00
  • SH Čakovice
  • CE soutěž juniorů, 22. kolo

Starší žákyně

detail družstva

not-defined

Kanonýři Kladno modříPrague Tigers Nehvizdy
sobota 8. 2. Liga starších žákyň - skupina 3, 8. kolo Unihoc Aréna Praha
8:1
  • sobota 8. únor 2020 od 9:45
  • Unihoc Aréna Praha
  • Liga starších žákyň - skupina 3, 8. kolo
Prague Tigers NehvizdyACEMA Sparta Praha
sobota 8. 2. Liga starších žákyň - skupina 3, 8. kolo Unihoc Aréna Praha
0:3
  • sobota 8. únor 2020 od 12:45
  • Unihoc Aréna Praha
  • Liga starších žákyň - skupina 3, 8. kolo
TJ Sokol Nové StrašecíPrague Tigers Nehvizdy
sobota 8. 2. Liga starších žákyň - skupina 3, 8. kolo Unihoc Aréna Praha
4:2
  • sobota 8. únor 2020 od 15:00
  • Unihoc Aréna Praha
  • Liga starších žákyň - skupina 3, 8. kolo

Mladší žáci

detail družstva

Mladší žáci Orange

Prague Tigers OrangeTechnology Florbal MB Blue
sobota 8. 2. Přebor mladších žáků - skupina 3, 9. kolo Nová MSH Mladá Boleslav
  • sobota 8. únor 2020 od 11:00
  • Nová MSH Mladá Boleslav
  • Přebor mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
OLYMP FLORBAL HerkulesPrague Tigers Orange
sobota 8. 2. Přebor mladších žáků - skupina 3, 9. kolo Nová MSH Mladá Boleslav
  • sobota 8. únor 2020 od 12:20
  • Nová MSH Mladá Boleslav
  • Přebor mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
FBC Kutná Hora - RudíPrague Tigers Orange
sobota 8. 2. Přebor mladších žáků - skupina 3, 9. kolo Nová MSH Mladá Boleslav
  • sobota 8. únor 2020 od 13:40
  • Nová MSH Mladá Boleslav
  • Přebor mladších žáků - skupina 3, 9. kolo

Mladší žáci White

Prague Tigers WhiteOLYMP FLORBAL Zeus
neděle 9. 2. Liga mladších žáků - skupina 3, 9. kolo Nová MSH Mladá Boleslav
  • neděle 9. únor 2020 od 9:00
  • Nová MSH Mladá Boleslav
  • Liga mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
Start98 Praha-Kunratice BlackPrague Tigers White
neděle 9. 2. Liga mladších žáků - skupina 3, 9. kolo Nová MSH Mladá Boleslav
  • neděle 9. únor 2020 od 10:40
  • Nová MSH Mladá Boleslav
  • Liga mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
Prague Tigers WhiteFloorball Club FALCON black
neděle 9. 2. Liga mladších žáků - skupina 3, 9. kolo Nová MSH Mladá Boleslav
  • neděle 9. únor 2020 od 15:40
  • Nová MSH Mladá Boleslav
  • Liga mladších žáků - skupina 3, 9. kolo

not-defined

Prague Tigers NehvizdyTJ Sokol Nové Strašecí černé
sobota 8. 2. LIGA ELÉVEK 3+1 - SKUPINA 3, 7. kolo SH BIOS Nové Strašecí
  • sobota 8. únor 2020 od 9:00
  • SH BIOS Nové Strašecí
  • LIGA ELÉVEK 3+1 - SKUPINA 3, 7. kolo
Prague Tigers NehvizdyTJ Sokol Královské Vinohrady
sobota 8. 2. LIGA ELÉVEK 3+1 - SKUPINA 3, 7. kolo SH BIOS Nové Strašecí
  • sobota 8. únor 2020 od 10:35
  • SH BIOS Nové Strašecí
  • LIGA ELÉVEK 3+1 - SKUPINA 3, 7. kolo
OLYMP FLORBAL AthénaPrague Tigers Nehvizdy
sobota 8. 2. LIGA ELÉVEK 3+1 - SKUPINA 3, 7. kolo SH BIOS Nové Strašecí
  • sobota 8. únor 2020 od 12:10
  • SH BIOS Nové Strašecí
  • LIGA ELÉVEK 3+1 - SKUPINA 3, 7. kolo