FLORBAL JABLONECPrague Tigers venku
sobota 9. 10. Divize, 5. kolo SH Tanvald
1:15
  • sobota 9. říjen 2021 od 17:30
  • SH Tanvald
  • Divize, 5. kolo
Prague TigersSCC SEMILY doma
neděle 10. 10. Divize, 4. kolo SH Čakovice
23:5
  • neděle 10. říjen 2021 od 18:00
  • SH Čakovice
  • Divize, 4. kolo

Ženy

Prague Tigers NehvizdyFlorbal Ústí
sobota 9. 10. 1. liga žen, 5. kolo SH ZŠ Nehvizdy
11:6
  • sobota 9. říjen 2021 od 17:00
  • SH ZŠ Nehvizdy
  • 1. liga žen, 5. kolo

Ženy

Prague Tigers BPanthers Praha B
sobota 9. 10. 2. liga žen - skupina 3, 3. kolo Unihoc Aréna Praha
2:15
  • sobota 9. říjen 2021 od 9:00
  • Unihoc Aréna Praha
  • 2. liga žen - skupina 3, 3. kolo
Wizards SO Praha 10Prague Tigers B
sobota 9. 10. 2. liga žen - skupina 3, 3. kolo Unihoc Aréna Praha
7:1
  • sobota 9. říjen 2021 od 12:00
  • Unihoc Aréna Praha
  • 2. liga žen - skupina 3, 3. kolo

Ženy

Prague Tigers NehvizdyFBC Česká Lípa
neděle 10. 10. 1. liga žen, 6. kolo SH ZŠ Nehvizdy
7:2
  • neděle 10. říjen 2021 od 16:00
  • SH ZŠ Nehvizdy
  • 1. liga žen, 6. kolo

Dorostenci

detail družstva
Florbal ÚstíPrague Tigers
sobota 9. 10. 1. liga dorostenců, 8. kolo SH Krupka
11:7
  • sobota 9. říjen 2021 od 13:00
  • SH Krupka
  • 1. liga dorostenců, 8. kolo
Prague TigersFBŠ Gorily Plzeň
sobota 9. 10. 1. liga dorostenců, 8. kolo SH Krupka
4:7
  • sobota 9. říjen 2021 od 16:00
  • SH Krupka
  • 1. liga dorostenců, 8. kolo

Mladší žáci

detail družstva

Mladší žáci

Floorball Club FALCON bluePrague Tigers Orange venku
sobota 9. 10. Přebor mladších žáků - skupina 3, 1. kolo SH Kutná Hora Klimeška
  • sobota 9. říjen 2021 od 9:00
  • SH Kutná Hora Klimeška
  • Přebor mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
Sokol Benátky n/JPrague Tigers Orange venku
sobota 9. 10. Přebor mladších žáků - skupina 3, 1. kolo SH Kutná Hora Klimeška
  • sobota 9. říjen 2021 od 10:20
  • SH Kutná Hora Klimeška
  • Přebor mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
Prague Tigers OrangeFBC Kutná Hora - Bílí doma
sobota 9. 10. Přebor mladších žáků - skupina 3, 1. kolo SH Kutná Hora Klimeška
  • sobota 9. říjen 2021 od 12:20
  • SH Kutná Hora Klimeška
  • Přebor mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
Prague Tigers OrangeOLYMP FLORBAL Herkules doma
sobota 9. 10. Přebor mladších žáků - skupina 3, 1. kolo SH Kutná Hora Klimeška
  • sobota 9. říjen 2021 od 13:40
  • SH Kutná Hora Klimeška
  • Přebor mladších žáků - skupina 3, 1. kolo

Mladší žáci

Prague Tigers WhiteXPS Network Tatran Střešovice doma
neděle 10. 10. Liga mladších žáků - skupina 3, 1. kolo SH BIOS Kladno
  • neděle 10. říjen 2021 od 9:40
  • SH BIOS Kladno
  • Liga mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
Prague Tigers WhiteBLACK ANGELS 2010 doma
neděle 10. 10. Liga mladších žáků - skupina 3, 1. kolo SH BIOS Kladno
  • neděle 10. říjen 2021 od 11:00
  • SH BIOS Kladno
  • Liga mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno modříPrague Tigers White venku
neděle 10. 10. Liga mladších žáků - skupina 3, 1. kolo SH BIOS Kladno
  • neděle 10. říjen 2021 od 12:20
  • SH BIOS Kladno
  • Liga mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
Floorball Club FALCON blackPrague Tigers White venku
neděle 10. 10. Liga mladších žáků - skupina 3, 1. kolo SH BIOS Kladno
  • neděle 10. říjen 2021 od 14:20
  • SH BIOS Kladno
  • Liga mladších žáků - skupina 3, 1. kolo

Přípravka Prosek - White

detail družstva
OLYMP FLORBAL ApollonPrague Tigers White venku
neděle 10. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 1. kolo BB ARENA Letňany - hřiště 1
  • neděle 10. říjen 2021 od 9:00
  • BB ARENA Letňany - hřiště 1
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 1. kolo
Kanonýři Kladno bílíPrague Tigers White venku
neděle 10. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 1. kolo BB ARENA Letňany - hřiště 1
  • neděle 10. říjen 2021 od 10:00
  • BB ARENA Letňany - hřiště 1
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 1. kolo
Prague Tigers WhitePrague Tigers Grey doma
neděle 10. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 1. kolo BB ARENA Letňany - hřiště 1
  • neděle 10. říjen 2021 od 11:30
  • BB ARENA Letňany - hřiště 1
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 1. kolo
Prague Tigers WhiteFbŠ Bohemians Praha 4 bílí doma
neděle 10. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 1. kolo BB ARENA Letňany - hřiště 1
  • neděle 10. říjen 2021 od 12:30
  • BB ARENA Letňany - hřiště 1
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 1. kolo

Přípravka Zeleneč - Orange

detail družstva
Florbal JesenicePrague Tigers Orange venku
sobota 9. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Orange, 1. kolo ZŠ Stará Boleslav
  • sobota 9. říjen 2021 od 9:00
  • ZŠ Stará Boleslav
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Orange, 1. kolo
BLACK ANGELS 2013Prague Tigers Orange venku
sobota 9. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Orange, 1. kolo ZŠ Stará Boleslav
  • sobota 9. říjen 2021 od 10:00
  • ZŠ Stará Boleslav
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Orange, 1. kolo
Prague Tigers OrangeFloorball Club FALCON black doma
sobota 9. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Orange, 1. kolo ZŠ Stará Boleslav
  • sobota 9. říjen 2021 od 11:30
  • ZŠ Stará Boleslav
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Orange, 1. kolo
Prague Tigers OrangePředvýběr.CZ Florbal MB Black doma
sobota 9. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Orange, 1. kolo ZŠ Stará Boleslav
  • sobota 9. říjen 2021 od 12:30
  • ZŠ Stará Boleslav
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Orange, 1. kolo

Přípravka Černý Most - Grey

detail družstva
Prague Tigers GreyFbŠ Bohemians Praha 4 bílí doma
neděle 10. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Grey, 1. kolo BB ARENA Letňany - hřiště 1
  • neděle 10. říjen 2021 od 9:30
  • BB ARENA Letňany - hřiště 1
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Grey, 1. kolo
Prague Tigers GreyOLYMP FLORBAL Apollon doma
neděle 10. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Grey, 1. kolo BB ARENA Letňany - hřiště 1
  • neděle 10. říjen 2021 od 10:30
  • BB ARENA Letňany - hřiště 1
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Grey, 1. kolo
Prague Tigers WhitePrague Tigers Grey venku
neděle 10. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Grey, 1. kolo BB ARENA Letňany - hřiště 1
  • neděle 10. říjen 2021 od 11:30
  • BB ARENA Letňany - hřiště 1
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Grey, 1. kolo
Kanonýři Kladno bílíPrague Tigers Grey venku
neděle 10. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Grey, 1. kolo BB ARENA Letňany - hřiště 1
  • neděle 10. říjen 2021 od 13:00
  • BB ARENA Letňany - hřiště 1
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Grey, 1. kolo