Orel Rtyně v PodkrkonošíPrague Tigers venku
neděle 24. 10. Divize, 7. kolo SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
15:00
  • neděle 24. říjen 2021 od 15:00
  • SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
  • Divize, 7. kolo

Ženy

BLACK ANGELSPrague Tigers Nehvizdy
sobota 23. 10. 1. liga žen, 7. kolo SH Čakovice
14:00
  • sobota 23. říjen 2021 od 14:00
  • SH Čakovice
  • 1. liga žen, 7. kolo

Dorostenci

detail družstva
Prague TigersFD Teplice
sobota 23. 10. 1. liga dorostenců, 11. kolo Městská SH Teplice
10:00
  • sobota 23. říjen 2021 od 10:00
  • Městská SH Teplice
  • 1. liga dorostenců, 11. kolo
FbC PlzeňPrague Tigers
sobota 23. 10. 1. liga dorostenců, 11. kolo Městská SH Teplice
13:00
  • sobota 23. říjen 2021 od 13:00
  • Městská SH Teplice
  • 1. liga dorostenců, 11. kolo

Starší žákyně

detail družstva
FBC Kutná HoraPrague Tigers Nehvizdy
neděle 24. 10. Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 2. kolo SH Chýně
9:40
  • neděle 24. říjen 2021 od 9:40
  • SH Chýně
  • Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Prague Tigers NehvizdyTJ Sokol Královské Vinohrady
neděle 24. 10. Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 2. kolo SH Chýně
11:40
  • neděle 24. říjen 2021 od 11:40
  • SH Chýně
  • Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Rudná Panthers Praha WILDPrague Tigers Nehvizdy
neděle 24. 10. Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 2. kolo SH Chýně
13:40
  • neděle 24. říjen 2021 od 13:40
  • SH Chýně
  • Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Prague Tigers NehvizdyTEXAS LONGHORNS DDM P6
neděle 24. 10. Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 2. kolo SH Chýně
15:00
  • neděle 24. říjen 2021 od 15:00
  • SH Chýně
  • Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 2. kolo

Mladší žáci

detail družstva

Mladší žáci

FbŠ Bohemians Praha 4 zeleníPrague Tigers White venku
neděle 24. 10. Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo SH Čakovice
  • neděle 24. říjen 2021
  • SH Čakovice
  • Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
Prague Tigers WhitePředvýběr.CZ Florbal MB White doma
neděle 24. 10. Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo SH Čakovice
  • neděle 24. říjen 2021
  • SH Čakovice
  • Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
XPS Network Tatran StřešovicePrague Tigers White venku
neděle 24. 10. Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo SH Čakovice
  • neděle 24. říjen 2021
  • SH Čakovice
  • Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
Prague Tigers WhiteBLACK ANGELS 2010 doma
neděle 24. 10. Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo SH Čakovice
  • neděle 24. říjen 2021
  • SH Čakovice
  • Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo

Mladší žáci

FAT PIPE FLORBAL CHODOV bluePrague Tigers Orange venku
neděle 24. 10. Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo SH ZŠ Průhonice
9:40
  • neděle 24. říjen 2021 od 9:40
  • SH ZŠ Průhonice
  • Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
Prague Tigers OrangeFBC Draci Říčany žlutí doma
neděle 24. 10. Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo SH ZŠ Průhonice
11:40
  • neděle 24. říjen 2021 od 11:40
  • SH ZŠ Průhonice
  • Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
Předvýběr.CZ Florbal MB GreenPrague Tigers Orange venku
neděle 24. 10. Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo SH ZŠ Průhonice
13:40
  • neděle 24. říjen 2021 od 13:40
  • SH ZŠ Průhonice
  • Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
Prague Tigers OrangeWizards SO Praha 10 black doma
neděle 24. 10. Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo SH ZŠ Průhonice
15:00
  • neděle 24. říjen 2021 od 15:00
  • SH ZŠ Průhonice
  • Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo

Přípravka Prosek - White

detail družstva
Prague Tigers WhiteFbŠ Bohemians Praha 4 bílí doma
sobota 23. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 2. kolo
  • sobota 23. říjen 2021
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 2. kolo
Prague Tigers WhiteKanonýři Kladno bílí doma
sobota 23. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 2. kolo
  • sobota 23. říjen 2021
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 2. kolo
Kanonýři Kladno červeníPrague Tigers White venku
sobota 23. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 2. kolo
  • sobota 23. říjen 2021
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 2. kolo
Prague Tigers GreyPrague Tigers White venku
sobota 23. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 2. kolo
  • sobota 23. říjen 2021
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 2. kolo

Přípravka Zeleneč - Orange

detail družstva
Prague Tigers OrangeTatran Střešovice doma
neděle 24. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Orange, 2. kolo Nová MSH Mladá Boleslav
  • neděle 24. říjen 2021
  • Nová MSH Mladá Boleslav
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Orange, 2. kolo
Předvýběr.CZ Florbal MB WhitePrague Tigers Orange venku
neděle 24. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Orange, 2. kolo Nová MSH Mladá Boleslav
  • neděle 24. říjen 2021
  • Nová MSH Mladá Boleslav
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Orange, 2. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOVPrague Tigers Orange venku
neděle 24. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Orange, 2. kolo Nová MSH Mladá Boleslav
  • neděle 24. říjen 2021
  • Nová MSH Mladá Boleslav
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Orange, 2. kolo
Prague Tigers OrangeFBC Draci modří doma
neděle 24. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Orange, 2. kolo Nová MSH Mladá Boleslav
  • neděle 24. říjen 2021
  • Nová MSH Mladá Boleslav
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Orange, 2. kolo

Přípravka Černý Most - Grey

detail družstva
Kanonýři Kladno bílíPrague Tigers Grey venku
sobota 23. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Grey, 2. kolo
  • sobota 23. říjen 2021
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Grey, 2. kolo
Prague Tigers GreyKanonýři Kladno červení doma
sobota 23. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Grey, 2. kolo
  • sobota 23. říjen 2021
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Grey, 2. kolo
Prague Tigers GreyPrague Tigers White doma
sobota 23. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Grey, 2. kolo
  • sobota 23. říjen 2021
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Grey, 2. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 bílíPrague Tigers Grey venku
sobota 23. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Grey, 2. kolo
  • sobota 23. říjen 2021
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Grey, 2. kolo