Prague TigersFBC Kutná Hora doma
neděle 21. 11. Divize, 10. kolo SH Čakovice
10:3
  • neděle 21. listopad 2021 od 18:00
  • SH Čakovice
  • Divize, 10. kolo

Dorostenci

detail družstva
FD TeplicePrague Tigers
sobota 20. 11. 1. liga dorostenců, 18. kolo SH Čakovice
7:7
  • sobota 20. listopad 2021 od 10:00
  • SH Čakovice
  • 1. liga dorostenců, 18. kolo
Prague Tigers1. FBC DDM Děčín IV
sobota 20. 11. 1. liga dorostenců, 18. kolo SH Čakovice
4:4
  • sobota 20. listopad 2021 od 12:30
  • SH Čakovice
  • 1. liga dorostenců, 18. kolo

Starší žákyně

detail družstva
TJ Sokol Královské VinohradyPrague Tigers Nehvizdy
neděle 21. 11. Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 3. kolo TJ Sokol Vinohrady II
8:10
  • neděle 21. listopad 2021 od 14:00
  • TJ Sokol Vinohrady II
  • Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Rudná Panthers Praha WILDPrague Tigers Nehvizdy
neděle 21. 11. Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 3. kolo TJ Sokol Vinohrady II
15:20
  • neděle 21. listopad 2021 od 15:20
  • TJ Sokol Vinohrady II
  • Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Prague Tigers NehvizdyFBC Kutná Hora
neděle 21. 11. Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 3. kolo TJ Sokol Vinohrady II
17:20
  • neděle 21. listopad 2021 od 17:20
  • TJ Sokol Vinohrady II
  • Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Prague Tigers NehvizdyTEXAS LONGHORNS DDM P6
neděle 21. 11. Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 3. kolo TJ Sokol Vinohrady II
12:5
  • neděle 21. listopad 2021 od 18:40
  • TJ Sokol Vinohrady II
  • Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 3. kolo

Mladší žáci

detail družstva

Mladší žáci

Prague Tigers OrangeFBC Draci Říčany žlutí doma
neděle 21. 11. Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo SH TJ Kobylisy
  • neděle 21. listopad 2021 od 10:20
  • SH TJ Kobylisy
  • Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
Předvýběr.CZ Florbal MB GreenPrague Tigers Orange venku
neděle 21. 11. Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo SH TJ Kobylisy
  • neděle 21. listopad 2021 od 11:40
  • SH TJ Kobylisy
  • Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
Wizards SO Praha 10 blackPrague Tigers Orange venku
neděle 21. 11. Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo SH TJ Kobylisy
  • neděle 21. listopad 2021 od 13:00
  • SH TJ Kobylisy
  • Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
Prague Tigers OrangeT.J. Sokol Šestajovice doma
neděle 21. 11. Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo SH TJ Kobylisy
  • neděle 21. listopad 2021 od 14:20
  • SH TJ Kobylisy
  • Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
FbŠ BohemiansPrague Tigers Nehvizdy venku
neděle 21. 11. Liga elévek 3+1 - skupina 3, 3. kolo ZŠ Rudná - malá
  • neděle 21. listopad 2021 od 9:40
  • ZŠ Rudná - malá
  • Liga elévek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Prague Tigers NehvizdyBLACK ANGELS doma
neděle 21. 11. Liga elévek 3+1 - skupina 3, 3. kolo ZŠ Rudná - malá
  • neděle 21. listopad 2021 od 11:40
  • ZŠ Rudná - malá
  • Liga elévek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
ACEMA Sparta PrahaPrague Tigers Nehvizdy venku
neděle 21. 11. Liga elévek 3+1 - skupina 3, 3. kolo ZŠ Rudná - malá
  • neděle 21. listopad 2021 od 13:40
  • ZŠ Rudná - malá
  • Liga elévek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Prague Tigers NehvizdyRudná Panthers Praha doma
neděle 21. 11. Liga elévek 3+1 - skupina 3, 3. kolo ZŠ Rudná - malá
  • neděle 21. listopad 2021 od 15:00
  • ZŠ Rudná - malá
  • Liga elévek 3+1 - skupina 3, 3. kolo

Přípravka Prosek - White

detail družstva
FbC Red Dragons HořovicePrague Tigers White venku
neděle 21. 11. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 4. kolo SH BIOS Kladno
  • neděle 21. listopad 2021 od 9:00
  • SH BIOS Kladno
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 4. kolo
Prague Tigers WhiteFbŠ Bohemians Praha 4 zelení doma
neděle 21. 11. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 4. kolo SH BIOS Kladno
11:00
  • neděle 21. listopad 2021 od 11:00
  • SH BIOS Kladno
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 4. kolo
Prague Tigers WhiteKanonýři Kladno červení doma
neděle 21. 11. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 4. kolo SH BIOS Kladno
  • neděle 21. listopad 2021 od 12:30
  • SH BIOS Kladno
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 4. kolo

Přípravka Zeleneč - Orange

detail družstva
Prague Tigers OrangeFlorbal Jesenice doma
sobota 20. 11. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Orange, 4. kolo Nová MSH Mladá Boleslav
  • sobota 20. listopad 2021 od 10:00
  • Nová MSH Mladá Boleslav
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Orange, 4. kolo
FBC Draci modříPrague Tigers Orange venku
sobota 20. 11. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Orange, 4. kolo Nová MSH Mladá Boleslav
  • sobota 20. listopad 2021 od 11:00
  • Nová MSH Mladá Boleslav
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Orange, 4. kolo
Předvýběr.CZ Florbal MB WhitePrague Tigers Orange venku
sobota 20. 11. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Orange, 4. kolo Nová MSH Mladá Boleslav
  • sobota 20. listopad 2021 od 12:00
  • Nová MSH Mladá Boleslav
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Orange, 4. kolo
Prague Tigers OrangePředvýběr.CZ Florbal MB Blue doma
sobota 20. 11. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Orange, 4. kolo Nová MSH Mladá Boleslav
  • sobota 20. listopad 2021 od 13:00
  • Nová MSH Mladá Boleslav
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Orange, 4. kolo

Přípravka Černý Most - Grey

detail družstva
FbŠ Bohemians Praha 4 bílíPrague Tigers Grey venku
neděle 21. 11. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Grey, 4. kolo SH ZŠ Bítovská
  • neděle 21. listopad 2021 od 9:30
  • SH ZŠ Bítovská
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Grey, 4. kolo
Prague Tigers GreyFBC STŘELCI UNHOŠŤ doma
neděle 21. 11. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Grey, 4. kolo SH ZŠ Bítovská
  • neděle 21. listopad 2021 od 11:00
  • SH ZŠ Bítovská
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Grey, 4. kolo
Panthers PrahaPrague Tigers Grey venku
neděle 21. 11. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Grey, 4. kolo SH ZŠ Bítovská
  • neděle 21. listopad 2021 od 12:30
  • SH ZŠ Bítovská
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Grey, 4. kolo
Prague Tigers GreyFbŠ Bohemians DDM Praha 7 doma
neděle 21. 11. Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Grey, 4. kolo SH ZŠ Bítovská
  • neděle 21. listopad 2021 od 13:30
  • SH ZŠ Bítovská
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3 Grey, 4. kolo