Letní soustředění je jedním ze středobodů přípravy v letních měsících. Pro nás to není jen o množství florbalových tréninků. Zakládáme si na všesportovní zábavě. Proto se vždy ve vybraných lokalitách nachází několik sportovišť, jako například beachvolejbal nebo fotbalgolf. O zábavu tak nikdy není nouze.

S dětmi v průběhu jednoho týdne pracujeme na rozvoji dalších dovedností, které jsou důležité ve sportovním prostředí, ale i v běžném životě. Bavíme se o tématech, jako je zdravá výživa, vyrovnání se s nervozitou nebo hrajeme hry, při kterých klademe důraz na vzájemnou podporu a spolupráci.

Co by to bylo za soustředění, když bychom se nevydali na výlet. Mladší mládež, která cestuje do Rumburku, se třeba může vydat objevit krásy Českého Švýcarska, což nám pomáhá budovat respekt k přírodě. Starší mládež a dospělé kategorie, které navštíví Kutnou Horu, se mohou vydat za kulturou a poznat historii tohoto královského města. 

Jedná se o jednu z nejdůležitějších akcí, na které vznikají tygří přátelství nejen mezi vrstevníky, ale napříč kategoriemi. Ačkoli chceme přivítat co nejvíce účastníků tak ubytování bohužel není nafukovací. Proto se přihlašte co nejdříve! Více informací najdete v členské sekci v e-přihlášky.

Tigers Camp Rumburk (od 6 let - ročník 2008) 30.7. až 5.8.2022

Tigers Camp Kutná Hora (ročníky 2007 a starší) 13.8. až 19.8.2022