Tréninky


MužiČasMístoPoznámka
pondělí19:00 - 20:30 X3M Aréna Barrandov
čtvrtek19:00 - 20:30 X3M Aréna Barrandov

ŽenyČasMístoPoznámka
úterý19:30 - 21:00ČakoviceA + B
středa20:15 - 21:45Francouzské Lyceum - DrtinovaA + B
čtvrtek18:30 - 20:00ZŠ Novoborská, Prosek

Muži BČasMístoPoznámka
úterý19:00 - 20:30Zelený PruhB + C
čtvrtek21:00 - 22:30ČakoviceB + D

Muži CČasMístoPoznámka
úterý19:00 - 20:30Zelený PruhC + B

Muži D a muži EČasMístoPoznámka
čtvrtek21:00 - 22:30ČakoviceD + B

Junioři a dorostenciČasMístoPoznámka
úterý18:00 - 19:30Čakovice
středa19:30 - 21:00Čakovice
pátek18:00 - 19:30Čakovice

Starší žáciČasMístoPoznámka
pondělí19:30 - 20:30Zeleneč
středa18:00 - 19:30Čakovice
pátek15:45 - 17:15 ZŠ Gen. JanouškaRezervní tým
pátek19:00 - 20:30Čakovice

Mladší žáciČasMístoPoznámka
pondělí16:30 - 17:30 ZŠ Gen. Janouška
pondělí18:00 - 19:30ZŠ Rychnovská - Letňany
pondělí18:30 - 19:30Zeleneč
středa15:30 - 17:00 ZŠ Gen. Janouška
středa16:30 - 17:30Zeleneč
středa18:00 - 19:30ZŠ Rychnovská - Letňany
pátek15:45 - 17:15 ZŠ Gen. Janouška
pátek17:00 - 18:30Čakovice

ElévovéČasMístoPoznámka
pondělí15:30 - 16:30 ZŠ Gen. Janouška, Černý Most
pondělí18:30 - 19:30Zeleneč
úterý15:30 - 17:00 ZŠ Gen. Janouška, Černý Most
středa17:00 - 18:30ZŠ Rychnovská - Letňany
středa17:30 - 18:30Zeleneč
pátek14:15 - 15:45 ZŠ Gen. Janouška, Černý Most
pátek15:00 - 16:30ZŠ Novoborská, Prosek
pátek17:00 - 18:00Zeleneč

PřípravkaČasMístoPoznámka
pondělí15:30 - 16:30 ZŠ Gen. Janouška, Černý Most
pondělí16:00 - 17:00ZŠ Novoborská, Prosek
pondělí17:30 - 18:30Zeleneč
úterý15:30 - 17:00 ZŠ Gen. Janouška, Černý Most
středa16:00 - 17:00ZŠ Novoborská, Prosek
pátek14:15 - 15:45 ZŠ Gen. Janouška, Černý Most
pátek15:00 - 16:30ZŠ Novoborská, Prosek
pátek16:00 - 17:00Zeleneč

ZŠ JirnyČasMístoPoznámka
úterý16:00 - 17:001. - 3. třída (od 1.10.2019)
úterý17:00 - 18:004. - 5. třída (od 1.10.2019)
čtvrtek16:00 - 16:451. - 3. třída (od 1.10.2019)
čtvrtek16:45 - 17:304. - 5. třída (od 1.10.2019)

Kroužek RychnovskáČasMístoPoznámka
středa15:45 - 16:45od 2.10.2019