Muži 2001 a starší

ÚTERÝ19:00 - 20:30X3M Aréna Barrandov
ČTVRTEK19:00 - 20:30X3M Aréna Barrandov

Ženy 2001 a starší

úterý18:30 - 19:30ZŠ Novoborská (posilovna)
středa20:15 - 21:45Francouzské Lyceum - Drtinova
čtvrtek19:30 - 21:00SH ZŠ Nehvizdy

Junioři + Dorostenci 2002-2005

úterý19:30 - 21:00Čakovice
středa18:00 - 19:30Čakovice

Starší žáci 2006-2007

pondělí19:30 - 20:30Zeleneč
středa19:30 - 21:00Čakovice
pátek19:30 - 21:00Čakovice

Starší žákyně 2006-2007

pondělí18:00 - 19:30SH Nehvizdy
středa18:00 - 19:30SH Nehvizdy

Mladší žáci 2008-2009

pondělí16:30 - 17:30ZŠ Gen. Janouška
pondělí18:00-19:30
ZŠ Rychnovská - Letňany
pondělí18:30 - 19:30Zeleneč
úterý18:00 - 19:30Čakovicespolečná TJ
středa15:30 - 17:00ZŠ Gen. Janouška
středa17:30 - 18:30Zeleneč
středa18:00 - 19:30ZŠ Rychnovská - Letňany
pátek17:30 - 18:30Zeleneč
pátek
18:00 - 19:30Čakovice
vybraná skupina

Mladší žákyně 2009-2008

Pátek15:45 - 17:15ZŠ Generála Janouška, Černý most

Elévové 2010-2011

pondělí15:30 - 16:30ZŠ Gen. Janouška, Černý Most
pondělí18:00-19:30
ZŠ Rychnovská - Letňany
pondělí18:30 - 19:30Zeleneč
úterý18:00 - 19:30Čakovice
středa17:30 - 18:30Zeleneč
středa18:00 - 19:30ZŠ Rychnovská - Letňany
pátek14:15 - 15:45ZŠ Gen. Janouška, Černý Most
pátek17:30 - 18:30Zeleneč

Elévky 2010-2011

Pátek15:45 - 17:15ZŠ Generála Janouška, Černý Most

Přípravka - Prosek 2012 a mladší

pondělí15:30 - 16:30ZŠ Gen. Janouška, Černý Most
pondělí16:00 - 17:00ZŠ Novoborská, Prosek
pondělí17:30 - 18:30Zeleneč
úterý15:30 - 17:00ZŠ Gen. Janouška, Černý Most
středa16:00 - 17:00ZŠ Novoborská, Prosek
středa16:30 - 17:30Zeleneč
pátek14:15 - 15:45ZŠ Gen. Janouška, Černý Most
pátek15:00 - 16:30ZŠ Novoborská, Prosek
pátek16:30 - 17:30Zeleneč

Kroužek ZŠ Jirny

úterý16:00 - 17:00
čtvrtek16:00 - 17:00

Kroužek Generála Fajtla

Pondělí15:45 - 16:45
(4. - 6. třída)
Pondělí17:00 - 18:00(1. - 3. třída)
Středa15:45 - 16:45(1. - 3. třída)

Brankářské tréninky

Pondělí19:00 - 20:00ZŠ Novoborskámladší mládež
Pondělí20:00 - 21:00ZŠ Novoborská
starší mládež