Muži

září 2019

FBC Česká Lípa B
Divize, 1. kolo
Sobota 14. září 2019, 20:00, SH Čakovice
Prague Tigers
4:1
FBC Česká Lípa B
FbC Hradec Králové
Divize, 2. kolo
Neděle 15. září 2019, 18:00, SH Předměřice n. L.
FbC Hradec Králové
11:5
Prague Tigers
TJ Sokol Koberovy
Divize, 7. kolo
Sobota 28. září 2019, 19:00, SH Čakovice
Prague Tigers
5:4
TJ Sokol Koberovy
FBC Panthers Liberec
Divize, 3. kolo
Neděle 29. září 2019, 17:00, SH Čakovice
Prague Tigers
10:12
FBC Panthers Liberec

říjen 2019

FBC Pitbulls Kolín
Divize, 4. kolo
Neděle 6. říjen 2019, 18:00, Slavíčkova hala Chlumec n. C.
FBC Pitbulls Kolín
7:8
Prague Tigers
FBC Liberec B
Divize, 5. kolo
Sobota 19. říjen 2019, 19:30, SH Čakovice
Prague Tigers
7:3
FBC Liberec B
FBC Kutná Hora
Divize, 6. kolo
Neděle 20. říjen 2019, 15:00, SH Kutná hora Klimeška
FBC Kutná Hora
3:6
Prague Tigers
FBŠ Všestary
Divize, 11. kolo
Pondělí 28. říjen 2019, 17:00, SH Čakovice
Prague Tigers
8:6
FBŠ Všestary

listopad 2019

FLORBAL JABLONEC
Divize, 8. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 17:30, MSH Jablonec n. N.
FLORBAL JABLONEC
7:12
Prague Tigers
Start98 Praha-Kunratice B
Divize, 9. kolo
Neděle 10. listopad 2019, 18:00, SH ZŠ Nehvizdy
Prague Tigers
7:9
Start98 Praha-Kunratice B
Florbalová akademie MB
Divize, 10. kolo
Neděle 17. listopad 2019, 17:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Florbalová akademie MB
4:2
Prague Tigers
FBC Česká Lípa B
Divize, 12. kolo
Sobota 30. listopad 2019, 17:00, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa B
1:15
Prague Tigers

prosinec 2019

FbC Hradec Králové
Divize, 13. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 17:00, SH Čakovice
Prague Tigers
9:4
FbC Hradec Králové
FBC Panthers Liberec
Divize, 14. kolo
Sobota 14. prosinec 2019, 16:00, Hala míčových sportů Liberec
FBC Panthers Liberec
6:8
Prague Tigers
FBC Pitbulls Kolín
Divize, 15. kolo
Neděle 15. prosinec 2019, 17:00, SH Čakovice
Prague Tigers
11:4
FBC Pitbulls Kolín
FBC Liberec B
Divize, 16. kolo
Sobota 21. prosinec 2019, 17:00, Hala míčových sportů Liberec
FBC Liberec B
9:12
Prague Tigers

leden 2020

FBC Kutná Hora
Divize, 17. kolo
Sobota 18. leden 2020, 19:00, SH Čakovice
Prague Tigers
6:4
FBC Kutná Hora
TJ Sokol Koberovy
Divize, 18. kolo
Neděle 19. leden 2020, 17:00, SC Železný Brod
TJ Sokol Koberovy
2:4
Prague Tigers

únor 2020

FLORBAL JABLONEC
Divize, 19. kolo
Sobota 1. únor 2020, 15:00, SH Čakovice
Prague Tigers
11:2
FLORBAL JABLONEC
Start98 Praha-Kunratice B
Divize, 20. kolo
Neděle 2. únor 2020, 17:30, SH ZŠ Kunratice
Start98 Praha-Kunratice B
5:11
Prague Tigers
Florbalová akademie MB
Divize, 21. kolo
Sobota 15. únor 2020, 13:00, SH ZŠ Kunratice
Prague Tigers
10:6
Florbalová akademie MB
FBŠ Všestary
Divize, 22. kolo
Sobota 22. únor 2020, 18:00, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
FBŠ Všestary
10:11
Prague Tigers
Florbal Teplice
Divize, 1. kolo
Sobota 29. únor 2020, 20:00, SH Čakovice
Prague Tigers
11:8
Florbal Teplice

březen 2020

Florbal Teplice
Divize, 2. kolo
Neděle 1. březen 2020, 18:00, SH Čakovice
Prague Tigers
14:3
Florbal Teplice
Florbal Teplice
Divize, 3. kolo
Sobota 7. březen 2020, 17:00, Městská SH Teplice
Florbal Teplice
11:4
Prague Tigers
Florbal Teplice
Divize, 4. kolo
Neděle 8. březen 2020, 16:00, SH Krupka
Florbal Teplice
6:7
Prague Tigers
Florbal Teplice
Divize, 5. kolo
Středa 11. březen 2020, 19:00, SH Čakovice
Prague Tigers
11.3.
Florbal Teplice
FBC Panthers Liberec
Divize, 1. kolo
Sobota 14. březen 2020, 18:00, SH Čakovice
Prague Tigers
14.3.
FBC Panthers Liberec
FBC Panthers Liberec
Divize, 2. kolo
Neděle 15. březen 2020
Prague Tigers
15.3.
FBC Panthers Liberec
FBC Panthers Liberec
Divize, 3. kolo
Sobota 21. březen 2020
FBC Panthers Liberec
21.3.
Prague Tigers
FBC Panthers Liberec
Divize, 4. kolo
Neděle 22. březen 2020
FBC Panthers Liberec
22.3.
Prague Tigers
FBC Panthers Liberec
Divize, 5. kolo
Neděle 29. březen 2020
Prague Tigers
29.3.
FBC Panthers Liberec