Junioři + Dorostenci

září 2020

Viking TJ Kobylisy
2. liga juniorů - skupina 3, 1. kolo
Sobota 12. září 2020, 13:30, STODOLA Aréna Střešovice
Viking TJ Kobylisy
5:2
Prague Tigers
XPS Network Tatran Střešovice B
2. liga juniorů - skupina 3, 1. kolo
Sobota 12. září 2020, 16:30, STODOLA Aréna Střešovice
Prague Tigers
2:15
XPS Network Tatran Střešovice B
OLYMP FLORBAL
2. liga juniorů - skupina 3, 2. kolo
Pondělí 28. září 2020, 13:30, SH ZŠ Nehvizdy
OLYMP FLORBAL
4:3
Prague Tigers
Floorball Club FALCON
2. liga juniorů - skupina 3, 2. kolo
Pondělí 28. září 2020, 16:30, SH ZŠ Nehvizdy
Prague Tigers
4:5
Floorball Club FALCON

říjen 2020

FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
2. liga juniorů - skupina 3, 3. kolo
Neděle 11. říjen 2020, 10:30, SH Čakovice
Prague Tigers
6:5
FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
TJ Sokol Královské Vinohrady
2. liga juniorů - skupina 3, 3. kolo
Neděle 11. říjen 2020, 16:30, SH Čakovice
TJ Sokol Královské Vinohrady
4:1
Prague Tigers

listopad 2020

BUTCHIS
2. liga juniorů - skupina 3, 5. kolo
Sobota 14. listopad 2020, TJ Radlice
Prague Tigers
14.11.
BUTCHIS
Panthers Praha B
2. liga juniorů - skupina 3, 5. kolo
Sobota 14. listopad 2020, TJ Radlice
Panthers Praha B
14.11.
Prague Tigers

prosinec 2020

Viking TJ Kobylisy
2. liga juniorů - skupina 3, 7. kolo
Sobota 19. prosinec 2020, SH Zličín
Prague Tigers
19.12.
Viking TJ Kobylisy
Orka Čelákovice
2. liga juniorů - skupina 3, 7. kolo
Sobota 19. prosinec 2020, SH Zličín
Orka Čelákovice
19.12.
Prague Tigers

leden 2021

Wizards DDM Praha 10
2. liga juniorů - skupina 3, 8. kolo
Sobota 16. leden 2021, SH Čakovice
Wizards DDM Praha 10
16.1.
Prague Tigers
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
2. liga juniorů - skupina 3, 8. kolo
Sobota 16. leden 2021, SH Čakovice
Prague Tigers
16.1.
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Panthers Praha B
2. liga juniorů - skupina 3, 9. kolo
Neděle 31. leden 2021, SH Gymnázium Mělník
Prague Tigers
31.1.
Panthers Praha B
Floorball Club FALCON
2. liga juniorů - skupina 3, 9. kolo
Neděle 31. leden 2021, SH Gymnázium Mělník
Floorball Club FALCON
31.1.
Prague Tigers

únor 2021

XPS Network Tatran Střešovice B
2. liga juniorů - skupina 3, 10. kolo
Neděle 21. únor 2021, SH VŠE
XPS Network Tatran Střešovice B
21.2.
Prague Tigers
TJ Sokol Královské Vinohrady
2. liga juniorů - skupina 3, 10. kolo
Neděle 21. únor 2021, SH VŠE
Prague Tigers
21.2.
TJ Sokol Královské Vinohrady

březen 2021

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
2. liga juniorů - skupina 3, 11. kolo
Sobota 6. březen 2021, SH Králův Dvůr
Prague Tigers
6.3.
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Orka Čelákovice
2. liga juniorů - skupina 3, 11. kolo
Sobota 6. březen 2021, SH Králův Dvůr
Orka Čelákovice
6.3.
Prague Tigers
FBC Draci Říčany
2. liga juniorů - skupina 3, 12. kolo
Neděle 21. březen 2021, TJ Radlice
FBC Draci Říčany
21.3.
Prague Tigers
BUTCHIS
2. liga juniorů - skupina 3, 12. kolo
Neděle 21. březen 2021, TJ Radlice
Prague Tigers
21.3.
BUTCHIS

duben 2021

FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
2. liga juniorů - skupina 3, 13. kolo
Sobota 10. duben 2021, SH Zruč nad Sázavou
FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
10.4.
Prague Tigers
OLYMP FLORBAL
2. liga juniorů - skupina 3, 13. kolo
Sobota 10. duben 2021, SH Zruč nad Sázavou
Prague Tigers
10.4.
OLYMP FLORBAL