Muži

září 2021

Florbalová akademie MB
Divize, 2. kolo
Sobota 18. září 2021, 18:00, SH Čakovice
Prague Tigers
19:3
Florbalová akademie MB
FBC Liberec B
Divize, 1. kolo
Neděle 19. září 2021, 18:00, SH Čakovice
Prague Tigers
8:7
po prodl.
FBC Liberec B
TJ Sokol Královské Vinohrady B
Divize, 3. kolo
Neděle 26. září 2021, 18:00, TJ Sokol Vinohrady
TJ Sokol Královské Vinohrady B
6:8
Prague Tigers

říjen 2021

FLORBAL JABLONEC
Divize, 5. kolo
Sobota 9. říjen 2021, 17:30, SH Tanvald
FLORBAL JABLONEC
1:15
Prague Tigers
SCC SEMILY
Divize, 4. kolo
Neděle 10. říjen 2021, 18:00, SH Čakovice
Prague Tigers
23:5
SCC SEMILY
KM automatik FBK Jičín
Divize, 6. kolo
Neděle 17. říjen 2021, 18:00, SH Čakovice
Prague Tigers
15:3
KM automatik FBK Jičín
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Divize, 7. kolo
Neděle 24. říjen 2021, 15:00, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
Orel Rtyně v Podkrkonoší
24.10.
Prague Tigers

listopad 2021

FBC Panthers Liberec
Divize, 8. kolo
Neděle 7. listopad 2021, 18:00, SH Čakovice
Prague Tigers
7.11.
FBC Panthers Liberec
TJ Sokol Koberovy
Divize, 9. kolo
Neděle 14. listopad 2021, 17:00, SC Železný Brod
TJ Sokol Koberovy
14.11.
Prague Tigers
FBC Kutná Hora
Divize, 10. kolo
Neděle 21. listopad 2021, SH Čakovice
Prague Tigers
21.11.
FBC Kutná Hora

prosinec 2021

Florbalová akademie MB
Divize, 12. kolo
Neděle 5. prosinec 2021, Nová MSH Mladá Boleslav
Florbalová akademie MB
5.12.
Prague Tigers
SCC SEMILY
Divize, 14. kolo
Sobota 18. prosinec 2021, SH Jilemnice
SCC SEMILY
18.12.
Prague Tigers
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Divize, 17. kolo
Neděle 19. prosinec 2021, SH Čakovice
Prague Tigers
19.12.
Orel Rtyně v Podkrkonoší

leden 2022

FLORBAL JABLONEC
Divize, 15. kolo
Sobota 8. leden 2022
Prague Tigers
8.1.
FLORBAL JABLONEC
TJ Sokol Královské Vinohrady B
Divize, 13. kolo
Neděle 9. leden 2022, SH Čakovice
Prague Tigers
9.1.
TJ Sokol Královské Vinohrady B
KM automatik FBK Jičín
Divize, 16. kolo
Neděle 16. leden 2022, Sportovní areál Jičín
KM automatik FBK Jičín
16.1.
Prague Tigers
Floorball Club FALCON
Divize, 11. kolo
Pátek 28. leden 2022, SH města Benátky nad Jizerou
Floorball Club FALCON
28.1.
Prague Tigers
FBC Kutná Hora
Divize, 20. kolo
Neděle 30. leden 2022, SH Kutná Hora Klimeška
FBC Kutná Hora
30.1.
Prague Tigers

únor 2022

TJ Sokol Koberovy
Divize, 19. kolo
Sobota 12. únor 2022, SH Čakovice
Prague Tigers
12.2.
TJ Sokol Koberovy
Floorball Club FALCON
Divize, 21. kolo
Neděle 13. únor 2022, SH Čakovice
Prague Tigers
13.2.
Floorball Club FALCON
FBC Panthers Liberec
Divize, 18. kolo
Sobota 26. únor 2022, Hala míčových sportů Liberec
FBC Panthers Liberec
26.2.
Prague Tigers
FBC Liberec B
Divize, 22. kolo
Neděle 27. únor 2022, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Liberec B
27.2.
Prague Tigers