Junioři

září 2021

OLYMP FLORBAL
2. liga juniorů - skupina 3, 2. kolo
Neděle 19. září 2021, 9:00, Unihoc Aréna Praha
OLYMP FLORBAL
9:7
Prague Tigers
Floorball Club FALCON
2. liga juniorů - skupina 3, 2. kolo
Neděle 19. září 2021, 13:30, Unihoc Aréna Praha
Prague Tigers
5:4
Floorball Club FALCON

říjen 2021

XPS Network Tatran Střešovice B
2. liga juniorů - skupina 3, 3. kolo
Sobota 2. října 2021, 9:00, SH Králův Dvůr
XPS Network Tatran Střešovice B
9:3
Prague Tigers
Panthers Praha B
2. liga juniorů - skupina 3, 3. kolo
Sobota 2. října 2021, 13:30, SH Králův Dvůr
Prague Tigers
3:8
Panthers Praha B
FAT PIPE Traverza Chodov
2. liga juniorů - skupina 3, 5. kolo
Sobota 16. října 2021, 12:00, TJ JM Chodov
Prague Tigers
8:2
FAT PIPE Traverza Chodov
Viking TJ Kobylisy
2. liga juniorů - skupina 3, 5. kolo
Sobota 16. října 2021, 15:00, TJ JM Chodov
Viking TJ Kobylisy
3:2
Prague Tigers
Wizards SO Praha 10
2. liga juniorů - skupina 3, 7. kolo
Sobota 30. října 2021, 13:30, SH ZŠ Průhonice
Prague Tigers
7:4
Wizards SO Praha 10

listopad 2021

Floorball Club FALCON
2. liga juniorů - skupina 3, 10. kolo
Neděle 14. listopadu 2021, 10:30, SH Gymnázium Mělník
Floorball Club FALCON
4:6
Prague Tigers
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
2. liga juniorů - skupina 3, 10. kolo
Neděle 14. listopadu 2021, 15:00, SH Gymnázium Mělník
Prague Tigers
6:7
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
BUTCHIS
2. liga juniorů - skupina 3, 11. kolo
Sobota 27. listopadu 2021, 9:00, SH Čakovice
BUTCHIS
7:6
Prague Tigers
FBC Draci Říčany
2. liga juniorů - skupina 3, 11. kolo
Sobota 27. listopadu 2021, 15:00, SH Čakovice
Prague Tigers
1:7
FBC Draci Říčany

prosinec 2021

BLACK ANGELS B
2. liga juniorů - skupina 3, 14. kolo
Neděle 12. prosince 2021, 8:00, SH TJ Kobylisy
Prague Tigers
8:3
BLACK ANGELS B
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
2. liga juniorů - skupina 3, 14. kolo
Neděle 12. prosince 2021, 11:00, SH TJ Kobylisy
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
5:8
Prague Tigers

leden 2022

Wizards SO Praha 10
2. liga juniorů - skupina 3, 16. kolo
Neděle 16. ledna 2022, 13:30, SH VŠE
Wizards SO Praha 10
2:5
Prague Tigers
BUTCHIS
2. liga juniorů - skupina 3, 16. kolo
Neděle 16. ledna 2022, 16:30, SH VŠE
Prague Tigers
3:9
BUTCHIS
Viking TJ Kobylisy
2. liga juniorů - skupina 3, 18. kolo
Neděle 30. ledna 2022, 11:30, SH Králův Dvůr
Prague Tigers
3:1
Viking TJ Kobylisy
FAT PIPE Traverza Chodov
2. liga juniorů - skupina 3, 18. kolo
Neděle 30. ledna 2022, 14:30, SH Králův Dvůr
FAT PIPE Traverza Chodov
4:8
Prague Tigers

březen 2022

XPS Network Tatran Střešovice B
2. liga juniorů - skupina 3, 22. kolo
Neděle 6. března 2022, 10:30, SH Čakovice
Prague Tigers
5:10
XPS Network Tatran Střešovice B
BLACK ANGELS B
2. liga juniorů - skupina 3, 22. kolo
Neděle 6. března 2022, 16:30, SH Čakovice
BLACK ANGELS B
5:10
Prague Tigers
Kralupy Wolves
2. liga juniorů - skupina 3, 24. kolo
Neděle 20. března 2022, 14:30, SH Kostelec nad Černými lesy
Kralupy Wolves
2:15
Prague Tigers
FBC Draci Říčany
2. liga juniorů - skupina 3, 24. kolo
Neděle 20. března 2022, 17:30, SH Kostelec nad Černými lesy
Prague Tigers
4:9
FBC Draci Říčany
Kralupy Wolves
2. liga juniorů - skupina 3, 7. kolo
Středa 23. března 2022, 20:00, SH Kralupy nad Vltavou
Kralupy Wolves
7:8
Prague Tigers

duben 2022

OLYMP FLORBAL
2. liga juniorů - skupina 3, 25. kolo
Neděle 3. dubna 2022, 9:00, SH ZŠ Nehvizdy
Prague Tigers
8:6
OLYMP FLORBAL
Panthers Praha B
2. liga juniorů - skupina 3, 25. kolo
Neděle 3. dubna 2022, 13:30, SH ZŠ Nehvizdy
Panthers Praha B
3:9
Prague Tigers
BUTCHIS
2. liga juniorů - skupina 3, 1. kolo
Sobota 23. dubna 2022, 10:00, SH ZŠ Kunratice
BUTCHIS
8:5
Prague Tigers
BUTCHIS
2. liga juniorů - skupina 3, 1. kolo
Sobota 23. dubna 2022, 13:00, SH ZŠ Kunratice
Prague Tigers
3:9
BUTCHIS
Viking TJ Kobylisy
2. liga juniorů - skupina 3, 2. kolo
Neděle 24. dubna 2022, 14:00, SH ZŠ Kunratice
Prague Tigers
2:1
Viking TJ Kobylisy