Elévové

říjen 2021

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Liga elévů 3+1 - skupina 3 White, 1. kolo
Sobota 2. říjen 2021, 9:40, SH Kralupy nad Vltavou
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Prague Tigers White
FBC Rakovník
Liga elévů 3+1 - skupina 3 White, 1. kolo
Sobota 2. říjen 2021, 11:40, SH Kralupy nad Vltavou
Prague Tigers White
FBC Rakovník
OpenCamps Tatran Střešovice
Liga elévů 3+1 - skupina 3 White, 1. kolo
Sobota 2. říjen 2021, 13:40, SH Kralupy nad Vltavou
OpenCamps Tatran Střešovice
Prague Tigers White
Kralupy Wolves grey
Liga elévů 3+1 - skupina 3 White, 1. kolo
Sobota 2. říjen 2021, 15:00, SH Kralupy nad Vltavou
Prague Tigers White
Kralupy Wolves grey
FBC Rakovník
Liga elévů 3+1 - skupina 3 White, 2. kolo
Sobota 16. říjen 2021, 9:40, SH Králův Dvůr
Prague Tigers White
FBC Rakovník
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Liga elévů 3+1 - skupina 3 White, 2. kolo
Sobota 16. říjen 2021, 11:15, SH Králův Dvůr
Prague Tigers White
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
SPORT EDEN BEROUN
Liga elévů 3+1 - skupina 3 White, 2. kolo
Sobota 16. říjen 2021, 12:10, SH Králův Dvůr
Prague Tigers White
SPORT EDEN BEROUN

listopad 2021

FBC Rakovník
Liga elévů 3+1 - skupina 3 White, 3. kolo
Neděle 14. listopad 2021, 9:00, SH SAMK Kladno
FBC Rakovník
Prague Tigers White
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Liga elévů 3+1 - skupina 3 White, 3. kolo
Neděle 14. listopad 2021, 10:20, SH SAMK Kladno
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Prague Tigers White
Sokol Rudná - Black
Liga elévů 3+1 - skupina 3 White, 3. kolo
Neděle 14. listopad 2021, 12:20, SH SAMK Kladno
Prague Tigers White
Sokol Rudná - Black
Tatran OC Šestka Střešovice
Liga elévů 3+1 - skupina 3 White, 3. kolo
Neděle 14. listopad 2021, 13:40, SH SAMK Kladno
Prague Tigers White
Tatran OC Šestka Střešovice
FBC Rakovník
Liga elévů 3+1 - skupina 3 White, 4. kolo
Neděle 28. listopad 2021, 10:20, SH Králův Dvůr
Prague Tigers White
FBC Rakovník
SPORT EDEN BEROUN
Liga elévů 3+1 - skupina 3 White, 4. kolo
Neděle 28. listopad 2021, 11:40, SH Králův Dvůr
SPORT EDEN BEROUN
Prague Tigers White
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Liga elévů 3+1 - skupina 3 White, 4. kolo
Neděle 28. listopad 2021, 13:00, SH Králův Dvůr
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Prague Tigers White
Sokol Rudná - Black
Liga elévů 3+1 - skupina 3 White, 4. kolo
Neděle 28. listopad 2021, 14:20, SH Králův Dvůr
Prague Tigers White
28.11.
Sokol Rudná - Black