Přípravka Prosek - White

říjen 2021

OLYMP FLORBAL Apollon
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 1. kolo
Neděle 10. října 2021, 9:00, BB ARENA Letňany - hřiště 1
OLYMP FLORBAL Apollon
Prague Tigers White
Kanonýři Kladno bílí
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 1. kolo
Neděle 10. října 2021, 10:00, BB ARENA Letňany - hřiště 1
Kanonýři Kladno bílí
Prague Tigers White
Prague Tigers Grey
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 1. kolo
Neděle 10. října 2021, 11:30, BB ARENA Letňany - hřiště 1
Prague Tigers White
Prague Tigers Grey
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 1. kolo
Neděle 10. října 2021, 12:30, BB ARENA Letňany - hřiště 1
Prague Tigers White
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
Prague Tigers Grey
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 2. kolo
Sobota 23. října 2021, 9:00, ZŠ Zeleneč
Prague Tigers Grey
Prague Tigers White
Kanonýři Kladno červení
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 2. kolo
Sobota 23. října 2021, 10:00, ZŠ Zeleneč
Kanonýři Kladno červení
Prague Tigers White
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 2. kolo
Sobota 23. října 2021, 11:30, ZŠ Zeleneč
Prague Tigers White
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
Kanonýři Kladno bílí
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 2. kolo
Sobota 23. října 2021, 12:30, ZŠ Zeleneč
Prague Tigers White
Kanonýři Kladno bílí

listopad 2021

Kanonýři Kladno červení
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 3. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 9:30, ZŠ Zeleneč
Kanonýři Kladno červení
Prague Tigers White
Prague Tigers Grey
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 3. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 11:30, ZŠ Zeleneč
Prague Tigers White
Prague Tigers Grey
Kanonýři Kladno bílí
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 3. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 13:00, ZŠ Zeleneč
Kanonýři Kladno bílí
Prague Tigers White
FbC Red Dragons Hořovice
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 4. kolo
Neděle 21. listopadu 2021, 9:00, SH BIOS Kladno
FbC Red Dragons Hořovice
Prague Tigers White
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 4. kolo
Neděle 21. listopadu 2021, 11:00, SH BIOS Kladno
Prague Tigers White
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Kanonýři Kladno červení
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 4. kolo
Neděle 21. listopadu 2021, 12:30, SH BIOS Kladno
Prague Tigers White
Kanonýři Kladno červení

prosinec 2021

OLYMP FLORBAL Apollon
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 5. kolo
Neděle 5. prosince 2021, 9:30, SK Hala Lužiny
Prague Tigers White
OLYMP FLORBAL Apollon
Kanonýři Kladno červení
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 5. kolo
Neděle 5. prosince 2021, 10:30, SK Hala Lužiny
Kanonýři Kladno červení
Prague Tigers White
Kanonýři Kladno bílí
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 5. kolo
Neděle 5. prosince 2021, 12:00, SK Hala Lužiny
Kanonýři Kladno bílí
Prague Tigers White
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 6. kolo
Sobota 18. prosince 2021, 9:30, SH BIOS Kladno
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Prague Tigers White
FBK Fat Pipe Vosy Praha
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 6. kolo
Sobota 18. prosince 2021, 11:00, SH BIOS Kladno
Prague Tigers White
FBK Fat Pipe Vosy Praha
Kralupy Wolves grey
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 6. kolo
Sobota 18. prosince 2021, 12:30, SH BIOS Kladno
Kralupy Wolves grey
Prague Tigers White
Kanonýři Kladno červení
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 6. kolo
Sobota 18. prosince 2021, 13:30, SH BIOS Kladno
Prague Tigers White
Kanonýři Kladno červení

leden 2022

Wizards SO Praha 10
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 7. kolo
Sobota 15. ledna 2022, 9:30, SH VŠE
Wizards SO Praha 10
Prague Tigers White
OpenCamps Tatran Střešovice
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 7. kolo
Sobota 15. ledna 2022, 11:00, SH VŠE
Prague Tigers White
OpenCamps Tatran Střešovice
ACEMA Sparta Praha BLUE
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 7. kolo
Sobota 15. ledna 2022, 12:30, SH VŠE
ACEMA Sparta Praha BLUE
Prague Tigers White
BUTCHIS
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 7. kolo
Sobota 15. ledna 2022, 13:30, SH VŠE
Prague Tigers White
BUTCHIS

únor 2022

BUTCHIS
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 8. kolo
Neděle 20. února 2022, 10:00, Přetlaková SH Kladno
Prague Tigers White
BUTCHIS
Kralupy Wolves grey
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 8. kolo
Neděle 20. února 2022, 11:00, Přetlaková SH Kladno
Kralupy Wolves grey
Prague Tigers White
FBC Rakovník
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 8. kolo
Neděle 20. února 2022, 12:00, Přetlaková SH Kladno
FBC Rakovník
Prague Tigers White
ACEMA Sparta Praha BLUE
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 8. kolo
Neděle 20. února 2022, 13:00, Přetlaková SH Kladno
Prague Tigers White
ACEMA Sparta Praha BLUE

březen 2022

Sokol Rudná
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 9. kolo
Sobota 26. března 2022, 13:00, ZŠ Rudná - malá
Sokol Rudná
Prague Tigers White
OLYMP FLORBAL Zeus
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 9. kolo
Sobota 26. března 2022, 14:00, ZŠ Rudná - malá
OLYMP FLORBAL Zeus
Prague Tigers White
Kanonýři Kladno červení
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 9. kolo
Sobota 26. března 2022, 15:30, ZŠ Rudná - malá
Prague Tigers White
Kanonýři Kladno červení
FAT PIPE Start98 Kunratice
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 9. kolo
Sobota 26. března 2022, 16:30, ZŠ Rudná - malá
Prague Tigers White
FAT PIPE Start98 Kunratice

duben 2022

FbC Red Dragons Hořovice
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 10. kolo
Neděle 10. dubna 2022, 9:30, SH BIOS Kladno
Prague Tigers White
FbC Red Dragons Hořovice
Kanonýři Kladno červení
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 10. kolo
Neděle 10. dubna 2022, 10:30, SH BIOS Kladno
Prague Tigers White
Kanonýři Kladno červení
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 10. kolo
Neděle 10. dubna 2022, 11:30, SH BIOS Kladno
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
Prague Tigers White
FAT PIPE Start98 Kunratice
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 White, 10. kolo
Neděle 10. dubna 2022, 13:00, SH BIOS Kladno
FAT PIPE Start98 Kunratice
Prague Tigers White