Důležité termíny

Gothia Cup 2019

TERMÍN: 1.1. - 7.1.2020
MÍSTO: Goteborg (SWE)
ORIENTAČNÍ CENA: 8.200,-

Letos podruhé vyrážíme do kolébky florbalu na největší florbalový turnaj na světě. Akce, která je pro hráče obrovským sportovním a kulturním zážitkem s přesahem k národnímu cítění a reprezentaci nejen vlastního klubu, ale celé země. Nominaci na turnaj určují trenéři jednotlivých kategorií.

Tigers Day 2019

TERMÍN: Květen
MÍSTO: SH Čakovice

Den kdy se všichni přátelé našeho klubu potkají na jednom místě a společně si užijí pohodové atmosféry s florbalovým nádechem. V rámci dne se odehrávají doprovodné florbalové aktivity, včetně všemi oblíbeného turnaje mix týmů.

Tatran Cup 2019

TERMÍN:
bude upřesněn (starší žáci)
bude upřesněn (elévové, mladší žáci)
MÍSTO: Praha
ORIENTAČNÍ CENA: bude upřesněno


Open Game 2019

TERMÍN: 18. - 21.6.2020
MÍSTO: Brno
ORIENTAČNÍ CENA: bude upřesněno

Jako v každém roce i letos vyrazíme do Brna měřit síly s týmy, se kterými nemáme šanci se v sezóně potkat. Mezi hráči velmi oblíbený turnaj. Nominace na turnaj bude s předstihem zveřejněna.

Prague Games 2019

TERMÍN: 8. - 10.7.2020
MÍSTO: Praha
ORIENTAČNÍ CENA: bude upřesněno

Jeden z největších florbalových turnajů světa, který je každoročně pořádán na začátku letních měsíců, je příjemným zpestřením konce sezóny. Nominace na turnaj bude s předstihem zveřejněna u trénérů daných kategorií, které budou do turnaje přihlášeny.

Tigers Camp 2019 - RUMBURK

TERMÍN: 1.8. - 8.8.2020
MÍSTO: Rumburk
CENA: bude upřesněno

Na léto jsme pro Vás opět připravili letní soustředění v malebné krajině Šluknovského výběžku. Tréninkový plán je koncipován pro každou věkovou kategorii zvlášť, tak aby všechny soustředění bavilo, odvezli si mnoho zážitků a florbalových zkušeností, které následně zúročí v nové sezóně.

Tigers Camp 2019 - KUTNÁ HORA

TERMÍN: 8.8. - 14.8.2020
MÍSTO: Kutná Hora
CENA: bude upřesněno

Na léto jsme pro Vás připravili letní soustředění v pro naši starší mládež v Kutné Hoře. Toto soustředění je nové koncipováno do města, kde se v minulosti těžilo stříbro a je zde mnoho významných historických památek pro mimosportovní aktivity. Tréninkové jednotky budou probíhat v nově postavené hale Klimeška a přihlém okolí, kde je k dispozici bobová dráha, ale i plavecký areál.

Czech Open 2019

TERMÍN: 6. - 9.8.2020
MÍSTO: Praha

V polovině srpna 2020 nás čeká největší elitní florbalový turnaj na světě Czech Open! Každoročně se do Prahy sjíždějí týmy ze všech koutů planety a proto turnaj získal takové renomé. Naše dospělé kategorie budou zde mít možnost změřit síly se silnými celky, které vysílají na tento turnaj to nejlepší. Mimo florbalových zážitků hráče čeká bohatý doprovodný program!