Související zápasy

Prague Tigers
362_20231011_130035.jpg

Čtvrté nájezdy a za čtyři. Muži bodovali ve všech zápasech

Muži Prague Tigers nadále drží bodovou sérii, kterou rozjeli od začátku sezony. V regionální lize si v rámci třetího hracího víkendu odnesli tentokrát hned čtyři body ze šesti možných. Celkově jich mají dvanáct, za což jim přísluší třetí místo v tabulce. Naposledy prohráli s Kobylisy po nájezdech, následně si ale poradili s Kolínem.

Svěřenci Vladimíra Jambora museli i v rámci třetího hracího dne podstoupit nájezdy. Dovednostní disciplína musela rozhodnout už jejich čtvrtý zápas ze šesti od začátku sezony. Tentokrát v ní Prague Tigers změřili síly s rezervou Kobylis. S ní se od začátku zápasu přetahovali, ale ani jeden z týmů se nedokázal od toho druhého odtrhnout a tak rozuzlení muselo přijít až po vypršení základní hrací doby. Po úspěšném pokusu Mojžíše nakonec uzmul bonusový bod pro soupeře.

Ve druhém utkání s Kolínem už ale Tigers vládli. Alespoň v první a druhé třetině, kde si vypracovali luxusní pětigólový polštář. O něj ale v závěrečném dějství málem přišli, protože Pitbulové začali nepříjemně kousat a dotáhli se až na rozdíl dvou branek. Víc už ale nestihli a Tygři vybojovali druhé tříbodové vítězství v sezoně. Díky němu se posunuli už na třetí místo v tabulce a pokračují v parádním startu.

„Moc se nám nechtělo pracovat, přesto máme další čtyři body do tabulky. Pro náš mladý tým cenné zkušenosti do dalších zápasů. Tímto zvu všechny naše fanoušky na další turnaj, který odehrajeme v domácí hale,“ vzhlížel trenér Vladimír Jambor k domácím duelům už o příštím víkendu, kdy Tigers vyzvou nejprve rezervu Bohemians a následně v prestižním souboji v bitvě o Čakovice záložní družstvo Black Angels.