Program zápasů

22. 4. 2024 - 28. 4. 2024
17. týden

Muži

Wizards DDM SO Praha 10 BPrague Tigers
– : –
ne 28. 4. 2024 9:00 @ SH TJ Kobylisy, Regionální liga mužů - skupina 3, 26. kolo
Prague TigersSSK Future - Barrandov
– : –
ne 28. 4. 2024 15:00 @ SH TJ Kobylisy, Regionální liga mužů - skupina 3, 26. kolo

Junioři

Prague TigersBUTCHIS
– : –
so 27. 4. 2024 15:30 @ SH ZŠ Kunratice, 2. liga juniorů - skupina 3, 2. kolo

Mladší žákyně

FBC Kutná HoraPrague Tigers Nehvizdy
ne 28. 4. 2024 9:00 @ SH Kutná Hora Klimeška II, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 10. kolo
TJ Sokol Nové StrašecíPrague Tigers Nehvizdy
ne 28. 4. 2024 10:20 @ SH Kutná Hora Klimeška II, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Prague Tigers NehvizdyTJ Sokol Královské Vinohrady
ne 28. 4. 2024 12:20 @ SH Kutná Hora Klimeška II, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Prague Tigers NehvizdyFbŠ Bohemians bílé
ne 28. 4. 2024 13:40 @ SH Kutná Hora Klimeška II, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 10. kolo

Přípravka Prosek - Grey

Prague Tigers GreyWizards DDM SO Praha 10 orange
– : –
so 27. 4. 2024 9:30 @ Arena Barrandov, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Prague Tigers GreyACEMA Sparta Praha BLACK
– : –
so 27. 4. 2024 10:30 @ Arena Barrandov, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
BLACK ANGELS 2015Prague Tigers Grey
– : –
so 27. 4. 2024 11:30 @ Arena Barrandov, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
FBC Draci bílíPrague Tigers Grey
– : –
so 27. 4. 2024 13:00 @ Arena Barrandov, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo

Přípravka Zeleneč - Orange

Prague Tigers OrangeFbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní
– : –
so 27. 4. 2024 9:30 @ SH Jižní Město, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Prague Tigers OrangeFAT PIPE FLORBAL CHODOV
– : –
so 27. 4. 2024 10:30 @ SH Jižní Město, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
OLYMP FLORBAL AchillesPrague Tigers Orange
– : –
so 27. 4. 2024 11:30 @ SH Jižní Město, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
FBK Fat Pipe Vosy PrahaPrague Tigers Orange
– : –
so 27. 4. 2024 13:00 @ SH Jižní Město, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo

Přípravka Černý Most - White

Prague Tigers WhiteBLACK ANGELS MINI
– : –
so 27. 4. 2024 9:00 @ ZŠ Zeleneč, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
FBC Draci modříPrague Tigers White
– : –
so 27. 4. 2024 10:30 @ ZŠ Zeleneč, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Prague Tigers WhitePředvýběr.CZ Florbal MB White
– : –
so 27. 4. 2024 12:00 @ ZŠ Zeleneč, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
SK Florbal BenešovPrague Tigers White
– : –
so 27. 4. 2024 13:30 @ ZŠ Zeleneč, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo

Přípravka kroužky - Black

Prague Tigers Black DDM Praha 6FbŠ Bohemians DDM Praha 7
– : –
so 27. 4. 2024 10:00 @ Hala Borky, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Florbal MB Akademie KosmonosyPrague Tigers Black DDM Praha 6
– : –
so 27. 4. 2024 11:00 @ Hala Borky, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
FBC Pitbulls Kolín - černíPrague Tigers Black DDM Praha 6
– : –
so 27. 4. 2024 12:00 @ Hala Borky, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Prague Tigers Black DDM Praha 6Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
– : –
so 27. 4. 2024 13:00 @ Hala Borky, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo