Program zápasů

28. 11. 2022 - 4. 12. 2022

Muži

OrkaTigers
20:00
so 3. 12. 2022 20:00 @ SH Čakovice, Národní liga, 13. kolo

Dorostenci

LiberecTigers
11:30
so 3. 12. 2022 11:30 @ Nová MSH Mladá Boleslav, 1. liga dorostenců, 20. kolo
TigersBoleslav
14:30
so 3. 12. 2022 14:30 @ Nová MSH Mladá Boleslav, 1. liga dorostenců, 20. kolo

Starší žákyně

TigersVinohrady
9:00
so 3. 12. 2022 9:00 @ TJ Sokol Vinohrady, Liga starších žákyň - skupina 3, 5. kolo
TigersSO Praha
10:55
so 3. 12. 2022 10:55 @ TJ Sokol Vinohrady, Liga starších žákyň - skupina 3, 5. kolo
BohemiansTigers
12:50
so 3. 12. 2022 12:50 @ TJ Sokol Vinohrady, Liga starších žákyň - skupina 3, 5. kolo

Mladší žáci

BoleslavTigers
9:40
ne 4. 12. 2022 9:40 @ ZŠ Jiráskova Benešov, Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
TigersKrálův Dvůr
11:40
ne 4. 12. 2022 11:40 @ ZŠ Jiráskova Benešov, Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
Black AngelsTigers
13:40
ne 4. 12. 2022 13:40 @ ZŠ Jiráskova Benešov, Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
TigersBenešov
15:00
ne 4. 12. 2022 15:00 @ ZŠ Jiráskova Benešov, Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo

Přípravka Prosek - Grey

TigersTigers
9:30
so 3. 12. 2022 9:30 @ ZŠ Stará Boleslav , Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
TigersFalcon
10:30
so 3. 12. 2022 10:30 @ ZŠ Stará Boleslav , Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
BenešovTigers
11:30
so 3. 12. 2022 11:30 @ ZŠ Stará Boleslav , Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
KobylisyTigers
13:00
so 3. 12. 2022 13:00 @ ZŠ Stará Boleslav , Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo

Přípravka Zeleneč - Orange

TigersFalcon
9:00
so 3. 12. 2022 9:00 @ ZŠ Zeleneč, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
BoleslavTigers
10:30
so 3. 12. 2022 10:30 @ ZŠ Zeleneč, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
TigersSparta
12:00
so 3. 12. 2022 12:00 @ ZŠ Zeleneč, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kutná HoraTigers
13:30
so 3. 12. 2022 13:30 @ ZŠ Zeleneč, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo

Přípravka Černý Most - White

TigersFA MB
9:30
so 3. 12. 2022 9:30 @ SH ZŠ Campanus, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
TigersChodov
10:30
so 3. 12. 2022 10:30 @ SH ZŠ Campanus, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Black AngelsTigers
11:30
so 3. 12. 2022 11:30 @ SH ZŠ Campanus, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
OrkaTigers
13:00
so 3. 12. 2022 13:00 @ SH ZŠ Campanus, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo