Kontaktní osoby

Nikola Hamerníková

Sekretářka oddílu

Ke stažení

Informace pro nové členy

Vítejte v našem oddíle Prague Tigers! Jsme rádi, že jste si pro rozvoj Vašeho dítěte vybrali právě náš klub. Prosíme, věnujte pozornost následujícím řádkům, ve kterých je shrnuto vše podstatné na začátek.

Členská sekce
Byli jste přidáni do naší klubové platformy zvané členská sekce. Je naprosto nezbytné, abyste v členské sekci fungovali a měli platný přístup, jelikož se v ni odehrává vše důležité, pro Vaše fungování v oddíle. Jste evidováni v profilu dítěte skrz svůj rodičovský přístup. Pozvánka do členské sekce Vám přišla do e-mailu, který jste uvedli při registraci.

Skrz členskou sekci se přihlašujete na klubové akce a na tréninky, dostáváte informace o nominacích na ligová utkání, získáváte platební údaje a uskutečňujete platbu, nahráváte zdravotní prohlídku, stahujete si potvrzení o zaplacení a v neposlední řadě získáváte všechna důležitá klubová sdělení.

Zdravotní prohlídka
Při nástupu do ligového utkání je nezbytné mít v profilu v členské sekci nahranou zdravotní prohlídku. Jedná se o předpis Českého florbalu. Zároveň dbáme o zdraví našich členů, a proto je pro nás důležité vědět, jestli je dítě zdravotně způsobilé ke sportu. Standardně se jedná o zdravotní způsobilost k tělesné výchově a sportu. Sportovní prohlídka je na Vašem uvážení, samozřejmě ji uznáváme také.

POZOR – obyčejná zdravotní způsobilost nebo zdravotní způsobilost na zotavovací akce není dostačující.
Platnost zdravotní prohlídky je 2 roky. Po absolvování zdravotní prohlídky si ji sami nahrajete do profilu v členské sekci.

Platba
Jak již bylo zmíněno výše, platební údaje naleznete ve svém profilu v členské sekci. Členské příspěvky jsou rozděleny do dvou pololetních plateb. Platbu je možné provést převodem nebo přímo skrz členskou sekci jednoduše pomocí QR kódu. Příspěvky se hradí dvakrát ročně, obvykle do poloviny října a poloviny ledna.

Potvrzení o zaplacení si následně můžete sami stáhnout na tom samém místě i s naším nahraným podpisem a razítkem pro Váš maximální komfort. 

FIS
Aby hráč mohl nastoupit k ligovému utkání, musí být registrovaný ve florbalovém informačním systému Českého florbalu, zkráceně "FIS". Do FISU hráče registruje naše sekretářka při přihlášení do oddílu. Následně Vám přijde automaticky vygenerovaný e-mail, ve kterém budete vyzváni, abyste registraci potvrdili. Poté co tak učiníte, je hráč úspěšně zaregistrován a může již nastoupit do zápasu za Tygry.

E-shop

Florbalové vybavení a klubové oblečení a doplňky můžete zakoupit na našem e-shopu. Ve spolupráci s našimi partnery jsme si pro Vás připravili široký sortiment toho nejkvalitnějšího oblečení a vybavení. Tak neváhejte a udělejte hned na start něčím radost svému novému tygrovi!:)

Startovací balíček

Dres
Kategorie přípravky hraje zápasy v černých tréninkových tričkách, která jsou k zakoupení v našem e-shopu.

Ostatní kategorie absolvují zápasy v dresu Tygrů, který má dvě barevné varianty – bílou a černou.
Kromě obou barev dresů jsou součástí kompletu i týmové kraťasy a štulpny. Cena kompletu je 2.100 Kč. Pro objednání dresu kontaktujte šéftrenéra oddílu Romana Janebu na emailu roman.janeba@praguetigers.cz, kterému nahlaste kromě velikosti i tři preferovaná čísla. Tři čísla se udávají pro to, kdyby bylo zvolené číslo obsazené.

Ochranné brýle 
Kategorie přípravky a elévů absolvuje všechny tréninky a zápasy v ochranných brýlích. Dbáme na bezpečnost našich dětí, a proto jsme v rámci prevence zranění zavedli toto opatření. Brýle můžete zakoupit ve třech barvách také v našem e-shopu

Registrace nového člena
Přihlašovací formulář do klubu - zde
Přihlašovací formulář pro kroužky - zde

Sociální sítě
Sledujte naše komunikační/informační kanály, jejichž prostřednictvím šíříme informace a povědomí o našem klubu: