Kontaktní osoby

Nikola Hamerníková

Sekretářka oddílu

Pojď hrát florbal, staň se Tygrem!

Mají Vaše děti zájem o florbal? Není nic jednoduššího, než přijít na jeden z tréninků a vyzkoušet si florbal pod dohledem zkušených trenérů.

12_20230813_220131.jpg

Florbalový klub, který se zaměřuje na všesportovní a osobnostní rozvoj dětí. Postavený na pevných hodnotách, které jsou čestnost, respekt, smysl pro hranice a zdravé sebedůvěře.

V mladší mládeži vedeme děti k tomu, aby se florbalem především bavily, proto nezveřejňujeme a netlačíme na výsledky. Šéftrenér mládeže Roman Janeba: „Děti se mají sportem hlavně bavit, proto v nejmladších kategoriích nehrajeme na výsledek, ale především prožitek. O to více dbáme na samotný rozvoj jedince, jak po sportovní, tak lidské stránce.“

Nedílnou součástí naší organizace je péče o zdraví našich dětí. Krom vytváření zdravých návyků pracujeme s dětmi na jejich osobnostním rozvoji. Předseda klubu Bohuslav Novák říká: „Zdraví a kvalitní vývoj dětí považujeme za naprosto nezbytné pro další rozvoj. Spolu s trenéry se učí pracovat se stresem, úspěchem i neúspěchem, ale také samostatně uvažovat o správném řešení životních či herních situací. Přes rok se účastníme mnoha florbalových turnajů, a to nejen na našem území, ale i v zahraničí, které si mezi dětmi získávají každým rokem větší oblibu.

Děláme florbal jinak. Děláme ho srdcem. Svědčí o tom šťastné děti a jejich rodiče. Jedna ze spokojených maminek: „Větší hnací motor než florbal u nás neexistuje...díky Vám za to.“ Další rodič dodává: „Chtěli jsme Vám poděkovat za soustředění, Maky i Kuba byli nadšení, moc se jim tam líbilo. U Kuby mě to nepřekvapilo, ale u Maky popravdě trochu ano. Je vidět, že Tigers to s dětmi umí. Jsme moc rádi, že jsou součástí prima party.“

Nevíte, zda-li máte dostatek času či ještě s volbou florbalu váháte? Podívejte se na nabídku našich všesportovních kroužků, kterou najdete ZDE nebo kontaktujte Nikolu Hamerníkovou na údajích uvedených na této stránce.

Rozpis klubových tréninků ZDE

Rozpis kroužků ZDE