Související zápasy

Prague Tigers
377_20231106_150937.jpg

DĚTSKÝ REDAKTOR: Anna Bonnerová

V neděli odehrály dorostenky 3. ligové kolo sezóny. Soupeři jim byly SKV a Bohemians B. Jak turnaj viděla útočnice dorostenek Anna Bonnerová, a jak hodnotí dosavadní průběh sezóny se můžete dočíst níže.

„Nejprve nás čekal poněkud lehčí soupeř, vinohradské SKV. Naším cílem nebylo nic jiného než vyhrát. S trenéry jsme si nastavili, že chceme využívat hloubku a šířku hřiště, vybíhat oblouky a především se soustředit na hru. SKV jsme porazily s přehledem 5:1, i když jsme určitě mohly předvést lepší výkon, do šatny jsme odcházely s dobrou náladou. 

Druhý zápas byl tvrdá srážka s realitou. Nastoupily jsme proti momentálnímu lídrovi tabulky, Bohemians B. Po lehce zmateném začátku, kdy jsme bojovaly s problémy v obraně, se dokázala prosadit Pája Vavříková. Na Bohemku jsme nakonec, ale stejně nestačily. I přes to, že jsme prohrály, to nebyl vůbec špatný výkon a všechny jsme dřely až do konce zápasu. Na naší hře je vidět obrovský progres a díky takovým zápasům se můžeme posouvat dál. Díky za turnaj.”