Související zápasy

Prague Tigers
49_20230402_125200.png
279_20230125_103147.jpg

DĚTSKÝ REDAKTOR: David Hiblbauer

Vítejte u nové série "Dětský redaktor". V průběhu roku vám chceme ukázat hodnocení od samotných hráčů a hráček všech mládežnických družstev. Prvního dílu se ujal David Hiblbauer ze starších žáků, který zhodnotil víkendový turnaj na Kladně.

Zdravím všechny fanoušky pražských Tygrů a také zdravím příznivce kvalitního florbalu. Bohužel vás nepotěším, ale v dnešním zhodnocení se o kvalitním florbale moc bavit nebudeme, jelikož poslední turnaj starších žáků Prague Tigers se ke kvalitnímu florbalu vůbec nedá přirovnat. Pojďme si to rozebrat.

První zápas proti vršovickým Klokanům jsme museli podat kvalitní výkon, protože Bohemka už jeden zápas hrála a my jsme byli čerství a odhodlaní podat co nejlepší výkon. Prvních pár minut jsme hráli opravdu brilantně, ale rozhodovala naše herní nevyspělost. Za stavu 3:1 s takovýmto soupeřem se to prostě musí udržet. Bohužel udělali jsme pár fatálů a takhle kvalitní tým jako je Bohemians tyto chyby trestá. Prohra 3:4.

Druhý zápas proti Kladnu byl nejhorší výkon v sezóně. Naše nekvalita zakončení je opravdu odstrašující a o důrazu před bránou a komunikaci na hřišti nemá cenu ani mluvit. Na tréninku si to milionkrát řekneme, ale stále se najdou tací, kteří tyto základní principy florbalu nechápou. Prohra 1:5.

Zápas se Spartou o sestup do neelity byl lepší než s Kladnem, ale furt to nemělo ten správný šmrnc. Troufnu si říct, že v zápase jsme byli lepší. Brankář nás moc nepodržel, opět nekvalitní zakončení, trochu štěstíčka chybělo. Bohužel jsme Spartě podlehli 1:3.


Na tomto turnaji nám chyběli 2 klíčoví hráči, ale to nás samozřejmě neomlouvá. My tento turnaj musíme hodit za hlavu a začít makat, aby se tyto výkony už neopakovaly. Děkuji, jestli jste tuto krátkou reportáž dočetli až dokonce a nashledanou.